Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tudnék eladni egy papírok...

Hogy tudnék eladni egy papírok nélküli Ladát?

Figyelt kérdés

100 ezerért vettem még 3 évvel ezelőtt, minden papírjával együtt,viszont átíratni nem sikerült,mivel a motorszám nem egyezett a forgalmiban lévő számmal..Illetékek ki lettek fizetve,de gyakorlatilag nincs a nevemen az autó,így eladni sem tudnám szerintem papírokkal együtt.

Egyébként "csapatós" autónak lett véve,úgyhogy egy kicsit meg van kínozva,de a motorja indul,csak felfor a víz 5 pár perc után.Egyébként más hibája nem nagyon van,azon kívül,hogy szarul néz ki.


Itt egy kép.:

[link]


Szerintetek mennyit érhet,illetve,hogy adjam el?



2013. máj. 12. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy bontót, és örülj hogyha ad érte pénzt.
2013. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
kilóra
2013. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért annál többet érhet. Tavaly egy szerelő adott volna 10 ezret a motorjáért,még így is,hogy felforr a vize.


Aztán a maradék vas talán van egy 20-as?

2013. máj. 12. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Bontóban is csak úgy veszik be, ha te vagy a tulaj.

Ha nem írattad át, akkor kapnod kellett volna már egy szép szabálysértési bírságot.

Esélytelen. Nem genyóskodásból, de az egyetlen érték a benzin, ha van benne.

2013. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez az érdekes,hogy nem kaptam semmit sem.

De mint mondtam,az illetékek ki lettek fizetve, az eredetiségvizsgán derült ki,hogy nem kaphatja meg,mivel nem típusazonos motor van benne. De akkor végül is a nevemen van ha minden igaz?

Ha a motort kivenném,és az összes használható dolgot kiszerelném belőle,akkor a kasznit nem lehet eladni vasba?

2013. máj. 12. 16:27
 6/12 szántóvető ***** válasza:
ha nem tudtad átíratni akkor nincs a neveden a kocsi.attól tartok hogy nincs megoldás a problémára.vannak emberkék akik feketén megveszik hajléktalanok nevére rendes adásvételivel aztán szétbontják de 30-at tuti nem adnak érte.
2013. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha szétbontanám saját magam? Úgy talán apránként összejönne belőle 30-40?
2013. máj. 12. 16:48
 8/12 pinkpancser ***** válasza:
Ha szétbontod és nincs kivonatva a forgalomból, akkor súlyadót továbbra is fizetsz. Hosszútávon jobban megéri a bontónak ajándékozni.
2013. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én a 3 év alatt nem fizettem még semmit utána.Ez is érdekes..:D Ráadásul semmilyen felszólító levelet nem kaptam.
2013. máj. 12. 17:06
 10/12 pinkpancser ***** válasza:
Volt ismerős aki 7 év után kamatokkal együtt kapta a csekket. Szintén zsigára :)
2013. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!