Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tudnék eladni egy papírok...

Hogy tudnék eladni egy papírok nélküli Ladát?

Figyelt kérdés

100 ezerért vettem még 3 évvel ezelőtt, minden papírjával együtt,viszont átíratni nem sikerült,mivel a motorszám nem egyezett a forgalmiban lévő számmal..Illetékek ki lettek fizetve,de gyakorlatilag nincs a nevemen az autó,így eladni sem tudnám szerintem papírokkal együtt.

Egyébként "csapatós" autónak lett véve,úgyhogy egy kicsit meg van kínozva,de a motorja indul,csak felfor a víz 5 pár perc után.Egyébként más hibája nem nagyon van,azon kívül,hogy szarul néz ki.


Itt egy kép.:

[link]


Szerintetek mennyit érhet,illetve,hogy adjam el?



2013. máj. 12. 16:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lesz,ha bejelentem,hogy ellopták..aztán hagyjanak békén. Ha jól emlékszem,öreg kocsiknál ez a szokás,aztán úgy bontom szét ahogy akarom.
2013. máj. 12. 17:27
 12/12 anonim ***** válasza:

De mint mondtam,az illetékek ki lettek fizetve, az eredetiségvizsgán derült ki,hogy nem kaphatja meg,mivel nem típusazonos motor van benne. De akkor végül is a nevemen van ha minden igaz?


Max. az eredetiség vizsgálatot fizethetted ki, és még nincs a neveden, de a nyilvántartásban már benne van, hogy megvásároltad, mert azt az eredetiség vizsgálaton beírják a rendszerbe.

Valószínűleg fiktív módon már ki van vonva forgalomból, csak épp az előző tulajdonost zaklatják a levelekkel, mert hivatalosan még ő a tulaj!

Ez egy nagy szívás, nekem ingyen se kellene!

2013. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!