Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van aki már az új rendszerben...

Van aki már az új rendszerben vizsgázott egészségügyiből?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb? ilyen kérdések vannak? mennyire szigorúak? Mennyire kell tartanom? Sikerülhet úgy,hogy nem tanulom be az egész könyvet csak elolvasom párszor?
2009. okt. 1. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most vizsgázom... Úgy tudom, nem lett semmivel sem nehezebb, csupán megtoldották 1 témával. Sikerülhet-e? Egyszerű! Nyisd ki egy tetszőleges oldalon a könyvet, nézd meg a témát, pl milyen sérülése van az embernek, vagy milyen tünetei... Nem egyszerű még a vizsgálat sorrendjét sem megjegyezni, nemhogy mindenre jó választ adni. Szerintem tanulj, nem veszthetsz vele, csak nem leszel stresszes a vizsgán.
2009. okt. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Levizsgáztam... Legjobban a bábú érdekelte őket, hogy mit tudok vele csinálni. Újra élesztés!!! Na erről tudnod kell mindent!!!!!!!! A többi kérdés aránylag "logikus", de kell tanulni kicsit hozzá.

2009. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok! =)

Nekem is sikerült elsőre Hál' Istennek

2009. nov. 18. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Fúú én jöhőhéten csütörtökön fogok vizsgázni:S eléggé félek tőle:S Az elég a bábúnál, hogyha megnézem mi van a szájában, hátrahajtom a fejét, megcserélem a kezét, odarakom a füléhez a fülemet, s közben nézem a mellkasát és a pulzusát tapintom. Azután kompressziózom egy kicsit a mellkasát, majd befújok 2X. ???? Hányszor kell nyomni?
2009. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!