Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy fognak számolni az új...

Hogy fognak számolni az új biztositási rendszerben?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy a biztositok nem köbcentire hanem lóerőre fognak számolni és nem tudom hogy hányas szorzóval fogják. Nem tudja valaki hogy hol olvasható ez a neten mert sehol nem találtam róla semmit. Skoda rs-t készülök venni és 180 le gondolom nem keveset kéne fizetnem utána. Válaszokat előre is köszönöm.
2010. okt. 17. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak novemberben fognak kijönni az új díjak.
2010. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tőled hallottam először a változást. Még nem olvastam el, de ezt találtam. Érdemes lesz egy kalkulátorral kiszámolni a 2011-es kötelezőt.


[link]

2010. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még semmit sem lehet tudni, én már beszéltem a biztosítómmal (Generáli), ott azt mondták, hogy még nem tudják, hogy az érvényben lévő szerződésekkel mi lesz, de azt mondták, hogy megpróbálják a lehető legkedvezőbbet kihozni...
2010. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehető legkedvezőbet :S eddig úgy néz ki hogy van egy 60 kw-tos tehergépkocsi és van egy 73 kw-tos személyautónk amit családi programokra használunk és a teherautóra kevesebbet fogunk fizetni? az mi szégyen... :S
2010. okt. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!