Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autónézéskor viszel magaddal...

Autónézéskor viszel magaddal milliós összeget, hogy megvedd?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy autót,ha tényleg olyan mint a képeken és tényleg úgy is működik,ahogy az eladó mondja,és a szervizben is azt mondják,hogy oké az autó,akkor meg is vesszük.

Ilyenkor kp-ban kell fizetni? annyi pénzt nem ad ki csak napok alatt az automata (van rajta 200ezres limit).

Vagy átutalni szokás?

Vagy vinni ennyi kp-t?


2013. máj. 22. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bankfiókban kell kikérni és akkor ki tudsz venni annyit. mikor én vettem, vittem pénzt, nem volt vele gond pedig vagy 2 órát legalább vizsgágattuk, diagoltuk, így el is hoztam.
2013. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél pénzt. Mikor mész és merre?
2013. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szombat délután lesz megnézve,akkor nincs nyitva bankfiók.
2013. máj. 22. 09:13
 4/13 A kérdező kommentje:

A merre szerintem a kérdés szempontjából mindegy.

De ha nagyon szeretnéd tudni,egy dunántúli városkába.


Akkor elkerülhetetlen hogy ennyi pénzt tartsak magamnál.Oké,nem rengeteg millió,de azért átlag embernek ez nagyon sok,éves fizum.

2013. máj. 22. 09:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ép eszü ember NEM HORD milliókat magánál, legfeljebb annyit, amennyivel le tudja foglalni az autót és a fennmaradó összeget átutalja.

Ha szombaton mentek, akkor szombaton befizetsz annyit, hogy megtartsák neked a következö hétig és hétfön meg átutalod.

2013. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. A válaszom csak vicc volt.

Egyébként nem tudjátok áttenni a vásárlást hétköznapra?

2013. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

250km-re lakunk,közelebb nem találtunk ilyen autót ilyen jó állapotban.

Hétköznap dolgozunk, az eladó is,késő délután tudnánk odaérni,akkor már nem látszik semmi úgy mint napfénynél.


Magánszemély létezne hogy engedi az átutalást?

2013. máj. 22. 09:44
 8/13 anonim ***** válasza:

IDEGENHEZ SEMMIKÉPP NE VIGYÉL TÖBB MILLIÓT MAGADDAL!


Nem ismered az eladót. Leadja a drótot valami sittes haverjának, hogy jönnek hozzá autót venni 1,5 millával aztán ha nem veszitek meg a kocsit akkor hazafele az első sarkon agyonütnek érte...


Vidd el az autó értékének 10%-át és egy szerződést, amiben kifizetsz X összeget foglalónak. A többit meg majd megbeszélitek hogyan tovább.


A legbiztosabb - számodra - az volna, ha az eladó felhozná hozzád a kocsit a következő héten és akkor te ki tudod fizetni otthon, nyugisan. Vagy elmentek a bankba, ott aláírjátok az adás-vételi szerződést és rögtön meg is ejtitek az átutalást.


Én így vettem autot is, motort is. Nem alkudtam sokat, de azt belealkudtam, hogy hozzák el hozzám a gépet ( 500 km, max egy huszas a költség).


Ha egy biztos eladás nem ér meg 1 szabadnapot az eladónak és neked, akkor kár a gőzért...

2013. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pár nappal alötte kiveszed, nem kell aznap. kimész megnézed az autót, ha tetszik ki perkálod és elviszed, ha nem akkor sarkon fordulsz és elmész. Ha a pénzt jó helyen tartod, javaslom hogy belső zsebbe tedd, vagy pénztárcádba a zsebed legmélyére, vagy egy olyan helyen ahol teljesen biztonságban van akkor nem lehet baj.

Én javaslom hogy vigyél magaddal valakit, aki jobban tud a pénzre vigyázni és legyen nála.

2013. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én így vettem, vittem a pénzt, 2-3 órán keresztül nézegettem, próbálgattam a kocsit majd adásvételi és kifizettem.
2013. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!