Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt ra eset, hogy magaddal...

Volt ra eset, hogy magaddal kellett vinned 2-3ev koruli gyermekedet egy nogyogyaszati vizsgalatra?

Figyelt kérdés
Jovo heten kell mennem dokihoz (30 hetes kismama vagyok),es ez alkalommal nincs ki vigyazzon a kisfiamra.Nem tudom hogy oldjam meg.Kulfoldon elunk...
2013. ápr. 16. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan viheted, a gyereket majd az asszisztensek szórakoztatják addig, amig te benn vagy a dokinál.
2013. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A napokban voltam rákszűrésen (gyerektelenül), a szomszédos 2 rendelőben terhesgondozás folyt, és több kisgyereket is láttam a váróban. Persze voltak apukák is, de olyan anyukát is láttam akivel csak a 2 év körüli kislánya volt.
2013. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még mindig emlékszem, jogy olyan 2.5 éves voltam és anyukámat elkisérhettem az uh-os vizsgálatra :-). Emlékszek, hogy ő fekszik az ágyon, én állok melette egy bácsi meg magyaráz, hogy hol a tesóm és mosolyognak rám :-). Egy örök élmény volt :-)
2013. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, többször is előfordult ilyen.

Nem volt gond, sem magánrendelésen, sem sztk alapon.

2013. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!