Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A BKV büntethet ideiglenes...

A BKV büntethet ideiglenes diákigazolvánnyal?

Figyelt kérdés

Ezzel tudtam csak igazolni magam,elfogadták. De ezen se fotó se semmi nem volt,se anyja neve,csak a sulim neve,az én nevem,születési datumom,a lakcímet pedig bediktáltatta velem ,ahol véletlenül a pestit adtam meg,ahova nem vagyok bejelentve,csak a nagybátyám.

Kérdésem csak annyi,hogy elviekben ezt bárki ellophatta tőlem,kötelességük egy nyomtatott,fotómentes papír által megbüntetni? Elviekben el is veszthetném,hiszen csak ideiglenes.

Az a baj,hogy még van 1 tartozásom azóta a bkv felé,de ki akarom fizetni,viszont anélkül,h ezt a diákosat kifizetém,nem engedik ,nekem meg nincs 32 ezrem,mivel diák vagyok és nincs munkám.

Részletekbe lehet fizetni ?:SS Mondjuk havonta 3000?


2013. máj. 24. 01:14
 1/4 A kérdező kommentje:
A másik büntetésen a rendes lakcimem van már,anyu neve is. Ezen arról hiányoznak,csak a nev es a születesi datum,ami egyezik..........
2013. máj. 24. 01:15
 2/4 anonim válasza:

most akkor megbüntettek vagy nem?

hiába mondod be hogy elhagytad, ellopták stb. be kell jelenteni, onnantól számít elhagyottnak.

2013. máj. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 részletre lehet elosztani, 1 részlet havonta. telefonon vagy levélben igényelheted.
2013. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na jó, én megpróbáltam, többször végigolvastam, de nem értem, hogy mi a probléma.

Megbüntettek vagy sem? Van diákod vagy sem? Elhagytad vagy sem?

Gyakorlatilag érthetetlen a kérdésfeltevésed.

2013. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!