Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg 1 hetet kell várnom a...

Tényleg 1 hetet kell várnom a vizsgaigazolásra? Vagy 3napot?

Figyelt kérdés
Hétfőn (27.)bementem az NKH-ba (Szegeden). Lefénymásolták az egészségügyi vizsgámról szóló igazolást és közölte velem a csajszika,hogy 1 hét múlva menjek vissza az igazolásért.De nekem az autósiskolába azt mondták,hogy 3nap a várakozási idő...

2013. máj. 28. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban nem mindegy hogy 3 (munka) nap vagy 1 hét, de amikor én csináltattam nekem a vizsga biztos 4-5 napot mondott. 4. nap után megérdeklődtem telefonon és addigra már megvolt a vizsga igazolás. Ha nem is egy teljes hét, de 3-4 nap biztos.
2013. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is azt mondta a vizsgabiztos hogy 3 munkanap...ez volt pénteken...csütörtökön mentem az oktatómhoz, mert úgy beszéltük ő elhozza és nem volt még meg ezért csak következő hét hétfőn kaptam meg a vizsgalapom..
2013. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!