Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 60-al beleszaladtam a trafiba...

60-al beleszaladtam a trafiba lakott területen. Lesz csekk?

Figyelt kérdés
Ugye 50-el szabadott volna mennem. Megnéztem egy 2013-as gyorshajtás kalkulátort, aszerint nincs bünti még 65-nél sem. De a múltkoriban kérdeztem a helyi körzeti meghízottat és az azt mondta hogy általában 10% az amit elnéznek, mert ugye nem nézhetem folyamatosan az órát, mert akkor elütök ezt-azt. (eszerint van bünti hiszen ha növeljük az ötvenet 10%-al akkor az 55km/h) De azt is hozzátette hogy ez a 10% régiónként változhat, szóval nem tudni hogy mennyitől van bünti. Én Várpalotán szaladtam bele. Most akkor mi van??? Bünti vagy nem bünti, ez itt a kérdés...
2013. jún. 5. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi ,mert nem állítottak meg ,ha megállítanak akkor már 51-el van büntetés de nem állítottak meg ezért nem lesz csekk
2013. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaja nem állítottak meg. Általában tartom az ötvenet, csak beszélgettünk az autóban, és hát megszaladtam...
2013. jún. 5. 21:47
 3/9 Napkiraly ***** válasza:
ha nem állítanak meg 68ig büntetlen vagy
2013. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huhh megnyugodtam, köszi a válaszokat!!
2013. jún. 5. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

"ha nem állítanak meg 68ig büntetlen vagy"


VAN MEGYE SAJNOS, AHOL MÁR EZ ALATT IS KÜLDIK A CSEKKET!!!


Ha az órád 60-at mutatott az még közel nem volt annyi. Általában 3-4 km/h-t csal az óra "+"-ban. Ritka, hogy 60 alatt mérjenek!

2013. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
számolhatsz azzal hogy felfele csal az órád 3-5 km/h-t, és hogy a traffipaxot is úgy kalkulálják hogy ha fotóz valakit az biztosan gyorshajtson
2013. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

első, támaszd ezt alá valahogy annak tudatában, hogy 3km/h korrekciót alkalmaznak a trafik


helyszíni max 54-től, csekk max 65-től (de az is inkább 68)

2013. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"VAN MEGYE SAJNOS, AHOL MÁR EZ ALATT IS KÜLDIK A CSEKKET!!!"


Ezt most el is kéne hinnem? Elég nehéz elképzelni, hogy csekket küldenének egy olyan dologért, ami törvényileg meg van határozva, hogy nem jár érte.

2013. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!