Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tárolhatnám biztonságos...

Hol tárolhatnám biztonságos helyen a veterán autóimat?

Figyelt kérdés
Eddig profitáltam az ismerősöm telkéből, de talált vevőt, így el kellene tennem valahova az autókat 1,5-2 hónapon belül. Nálam nincs elég hely, 2 autó férne el nálam, mindig lenne 3 ami kérdéses. Fontos, a rossz idő ellen védve legyenek. Nincs semmi ötletem, nagyon jól jönne valami segítség! Régi veterán s e korban lévő Mercedes-ekről van szó.

2013. jún. 7. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

AMIT A GÉPJÁRMŰZÁLOGRÓL TUDNI KELL


Azonnal felbecsüljük a gépkocsi piaci értékét teljesen díjmentesen.

Azonnal kiszámítjuk az adható gépjármű záloghitel nagyságát.

Megállapodunk a kért futamidőről.

Tájékoztatást adunk a készpénz hitel visszafizetésének módjáról, határidejéről.

Amennyiben Ön a feltételeket elfogadja, a gépjárművet és dokumentumait (törzskönyv, forgalmi engedély) fedezetül átadja az autó zálogfióknak. A gépjárművet felelős őrzésre átvesszük, s biztonságos körülmények között őrizzük a gépjármű zálog futamidő végéig.

A gépjármű zálogkölcsön futamidejének lejártakor Ön visszafizeti a zálog hitelt, a kamatokat, a tárolási díjat és a késedelmi kamatot, és átveheti a megőrzött gépjárművét, annak dokumentumaival együtt.

2013. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és ne kérj nagy összeget, kevesebb a kamat!


Szerintem.


De az is lehet, hogy vállalnak csak tárolást is.

2013. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!