Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen először repülőzni?

Milyen először repülőzni?

Figyelt kérdés
2 hét múlva elutazok a családommal repülővel és még soha életemben nem repültem. Kicsit izgulok, hogy jó lesz vagy nem annyira. Sokan mondták, hogy jó repülni, de sokan, hogy nem. Szerintetek milyen? Én kicsit gyáva, és hányós típus vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat. Egy 11 éves lány

2013. jún. 9. 18:10
 1/1 anonim válasza:

Én imádok repülni, nagyon jó érzés és főleg az első óriási élmény.

Felszállásnál hasonló érzés mint amikor egy sportautóval gyorsulsz de ez még annál is komolyabb mert itt felszállsz.

Szerintem ez a hányás dolog nagyon fel van fújva, egy bármilyen körhinta sokkalta hányinger keltőbb.

Helyedben a félelem és aggódás helyett hatalmas várakozással néznék a dolog elébe hogy ilyen klassz élményben lehet részed ilyen fiatalon :-)

2013. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!