Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meg tudná mondani valaki...

Meg tudná mondani valaki esetleg, hogy kb. mekkora a kerékpár lámpák villogási sebessége? Valamilyen tól-ig értékre gondoltam, mert tudom hogy ez lámpánként változó, illetve lehet állítani is, hogy lassú, vagy gyors villogás legyen-e.

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
"a villogások számának percenként 90±30-nak kell lennie" emellett rengeteg olyan szabály van, amit a modern kerékpárokon nagyon nehéz megvalósítani, vagy teljesen idétlenné tenné az összképet.
2013. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23:11 Melyek ezek a szabályok?
2013. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a kresz 90+-30at ír elő, ám ez az indexekre, vészvillogókra, stb. vonatkozik. A jogszabályok szerint a kerékpár első és hátsó világításának is állandó fényűnek kéne lennie. Ezzel én is tisztában vagyok.

Arra lennék itt kíváncsi, hogy mennyi a bringás villogók valós villogási sebessége.

2013. jún. 13. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!