Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga "összetört"...

Forgalmi vizsga "összetört" visszapillantó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Forgalmi vizsgám hétfőn volt délután 2kor. Sajnos a felénél nagyon közel sikerült egy autóhoz így az oktatóm beletaposott a fékbe és úgye bukta.Ablak le volt hajtva így ha letört volna a tükör vagy akármi azt meghallottuk/tam volna de nem hallotam.Nem tűnt fel neki hogy letört vagy valami baja lett volna mikoo helyet cseréltünk semmi.Sem a vizsga végén.

De azt hallom vissza hogy én letörtem a tükröt de nekem még nem telefonált pedig már lett volna ideje szólni ,hogy letörtem és fizessem csak kifelé.


Ilyenkor köteles vagyok kifizetni hamár ha nem akkor és rá 1 vagy esetleg több nap múlva szól hogy fizessem ki?

Foghatom arra ,hogy akár ő törte le valami úton módon és én voltam akkor olyan helyzetben a közelmúltban és rajtam akar megspórolni egy 20-ast?

Előre is köszi


2013. jún. 25. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles neki kifizetni. Elég pénzt adsz a zsebéb az órákért. És igen, mondhatod, hogy ő törte le, bármi történik, ki ne fizesd neki!
2013. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te törted le akkor nem kell fizetned, ha te törted volna le akkor sem vagyok benne biztos, hogy ki kéne fizetned elvileg van biztosítása ilyen esetre minimum egy casco.
2013. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mentek a zöld kezek.
2013. jún. 25. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A jog szerint ő a vezető, ő felel mindenért!
2013. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De bőven lett volna ideje szólni.Eltelt már bő egy nap.Mondhatom azt hogy ő törte le és nem vagyok hajlandó kifizetni?
2013. jún. 25. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
ha az autót töröd össze sem vagy köteles fizetni egy forintot se. ö rajta van a felelösség mig vezetsz nem rajtad. van ott casco meg minden nem kell félteni öket.
2013. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld
2013. jún. 26. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam az ilyen esetekben elküldik az embert melegebb éghajlatra...
2013. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!