Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolás és necces helyzetek?!...

Parkolás és necces helyzetek?! Tippek és tapasztalatok forgalmi vizsgával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bárki, aki már túl van rajta, vagy előtte áll, és van tippje, vagy tapasztalata, kérem, ossza meg velem, mert nagyon közeledik a forgalmi időpontja, és szeretnék jól teljesíteni!

Köszönöm.



2013. jún. 16. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi fruzso úgyis fogsz izgulni mint általában mindenki parázik egy kicsit velem is így volt beültem elindultam és lazán végigcsapattam ahogy órákon le...rtam hogy hátul néz a vb. Freeedooom yeaahh!!! http://www.youtube.com/watch?v=8rjpDYP9RBk
2013. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tőlem udvariasan megkérdezte az elején, hogy mit szeretnék csinálni. Azt mondtam amit a legjobban ment. Sőt, kettőt meg sem csináltunk.
2013. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!