Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi időn belül kell megcsin...

Mennyi időn belül kell megcsinálni a jogosítványt, hogy ne kelljen elölről kezdeni az egészet? (lent)

Figyelt kérdés

Egy éve ilyenkor kezdtem el autósiskolába járni,a kresz vizsgám elsőre sikerült.Úgy gondoltam,hogy a nyár remek alkalom lesz arra,hogy nyugisan eljárjak a gyakorlati óráimra.Arra azonban nem számítottam,hogy egész nyáron itthon se leszek.Így hát az oktatóm örült,ha egy hónapban kétszer látott.Mindeközben elszaladt az idő,elkezdődött a suli.Igaz,ekkor már tudtam rendszeresen járni,de már sokat is felejtettem,és az óráim száma is megfogyatkozott.Októberben vizsgáztam először,de sajnos nem sikerült,majd ismét nagyobb szünet következett,mert elment a kedvem tőle egy időre.Aztán pár pót óra után,február környékén vizsgáztam újra.Már jobban ment az egész,de egy apró figyelmetlenség miatt ismét bebuktam.Aztán nyakamon volt az érettségi,két hónapig nem is mentem sehova,csak itthon kuksoltam a könyveim felett.Most pedig mindennek tetejében,úgy néz ki,hogy nem vesznek fel arra az egyetemre,amelyikre szeretnék menni,csak arra,ahova végül nem szeretnék.Így kigondoltam egy B tervet,azaz hogy kimegyek egy évre au-pairnek.Már családot is találtam...de a bökkenő,hogy nekik legkésőbb július 20-áig kell egy au-pair,mert kezdődik a gyerekeiknek a nyáriszünet.Ez nekem azonban azt jelentené,hogy a jogosítványt ismét nem lenne időm megcsinálni.

Nos tehát,a (felesleges)kisregény után,arra lennék kíváncsi,hogy igaz-e az,hogy két év után újra kell kezdeni az egészet,mert lejár a kresz vizsgám? Mit lehet ilyenkor tenni? (Elnézést az újabb kérdésekért) Előre is köszönöm!



2013. jún. 28. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kresz vizsga után 2 éved van hogy befejezd, ha jól emlékszem.
2013. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szóval,ha két éven belül nem fejezem be,újból kell kezdenem?

Nahát,akkor ezt jól elszúrtam.:)

2013. jún. 28. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!