Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen közlekedési vitátok...

Milyen közlekedési vitátok volt már, esetleg verekedésre is került már sor? Sűrűn összekaptok másokkal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

buta ember az aki egy közlekedési vitát elvisz a verekedésig,

max rádudál az értelmesebbje,azt elmegy másfelé,okostojás meg csak pattogjon egymagában,

2013. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt 1-2, de egyik sem volt verekedéses az már hülyeség kategória szerintem.

Egyszer mentem bevásárolni a veszprémi tescoba és épp vége volt az MKB-Szeged meccsnek és ilyenkor tele van az egész autóval. Na egy lelkes szurkoló annyira akart menni a dolgára hogy a kifelé hajtó sávba teljes dugó volt így még a parkoló "közökbe" sem hagytak bejártatot. Tehát elzárták a kereszteződést. Vártam 1-2 percet ment az indexem hogy be akarok menni, de a paraszt csak nézett. Mutattam neki hogy tolasson már hátrébb mert elfért volna, de én ne már nem tudtam volna mögötte bemenni. erre elkezdett velem kiabálni hogy mit épzelek én. Gondoltam kicsit ráilyesztek és ráhúztam a kormányt és kb 10cm-re volt a két autó ekkor elkezdett üvölteni. Ezzel felhúzott engem is és mégjobban ráhúztam a kormányt ekkor már csak 1-2cm volt a két autó között. Erre elkezdett "ku..va any...ni" ilyenkor jött el a pillanat hogy átmenjek a hülye kategóriába és kiszedjem az autójából. De mikor nyitottam az ajtót hogy kiszállok csendben lett és előrébb gurult. Amúgy 198cm és 110kg vagyok :) Végül nem csináltam semmit vele... Meg volt egy két ledudálós dolog. De hála istennek eddig engem még soha senki nem dudált le vagy kezdett el velem vitatkozni az én hibámból.

2013. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zebrán gyakran nem engednek át, aztán amikor rákoppintok a hátsó ablakra vagy a csomagtartóra, sokan megállnak emberkedni, holott addig annyira siettek, hogy át akartak rajtam menni. Bunyó még nem volt, de a pakliban benne van.
2013. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3!

Ha valaki hozzáérne a járművemhez, én is megetetném a parasztot az öklömmel. Nincs hozzá joga. Ne hidd, hogy annyira nagyon kemény fiú vagy, a hozzád hasolnók szoktak a legnagyobbat koppanni! :)

2013. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3!

Na azt próbáld meg velem is. A nénikédet! Nem azért polírozom, waxolom, mosogatom órákon át az autómat hogy te a mocskos, retkes, zsíros kezeddet összetaperold csak azért mert te azt jónak érzed!

2013. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5-ös!

Ha csak a fele időt, amit a kocsi babusgatására fordítasz inkább a közlekedési szabályok megtanulására fordítanád, akkor nem kellene aggódnod azon, hogy a csillivilli autódat "összetapogatják";)

Mellesleg azt amúgy tudtad, hogy a levegő az nem egy steril közeg? Semmivel sem tisztább egy ember kezénél:)

2013. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja, 3-as ne félj egyébként semmitől. Másztam már át zebrán megálló autó motorháztetején (láttam, hogy direkt nem akar átengedni).

Hatalmas lett a feje a delikvensnek, de maradt a szájkarate. Mint ahogy fenti válaszolók is csak erre lennének képesek. Ha valaki ennyire szerelmes az autójába, akkor nem fog kiszállni belőle és otthagyni az út közepén, hogy utánam szaladjon:)

2013. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valamokka, csak hogy a te egódat is leromboljam kissé: az autók ajtaja zárható. :)
2013. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az lehet, de mire felfogod, hogy egyáltalán mit csinálok, eldöntöd, hogy utánam jössz, kikapcsolod a biztonsági övet, leállítod a kocsit, kiszállsz, becsukod és lezárod -> én már régen elfutottam :)

Sőt amíg keresel, kihívom a köztereseket is az elhagyott, forgalmat igencdak akadályozó autódhoz, hátha miközben utánam kutatsz még el is viszik :)

2013. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"én már régen elfutottam :) "


Nincs miről beszélnünk. :)

Elég gáz.. Ha cselekedsz, vállald fel! Mindazt amit megtettél és annak következményeit is!

2013. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!