Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nyaralásra itthon főzni a...

Nyaralásra itthon főzni a jobb, vagy ott megvenni az alapanyagokat?

Figyelt kérdés

Balcsira megyünk 3napra egy vendégházat vettünk ki. tehát magunknak főzük/sütünk. nem tudom eldönteni hogy hogy lenne jobb. itthon megvenni a kaját is esetleg megcsinálni( lecsó, pizza... ami kibírja azt is ha esetleg felolvadna a jégakku a hűtőtáskában,és alap cuccokat amit ott csinálunk meg) , és levinni, vagy lent megvenni, de ott nem fogok nekiállni főzni max egy bográcsozást támogatok:)

Ugye ha itthon veszem olcsóbb mint lent, de vonattal lecipelni még azt is..háááát nem tudom, lent meg nagyon drága...még az Interspar is drágább sokkal mint itt.

Ti hogy szoktátok megoldani?


2013. júl. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha Te is pihennél végre. Három nap nem a világ, reggelire elég a vajaskifli kolbásszal, délben elmentek egy közeli pizzás-helyre, utána sör, este pedig egy kerthelyiségbe egy vastag gulyásra kenyérrel. Három napig akárki megengedheti magának, nem kell majd mosogatni sem, helyette napozol és fürdözöl... Akinek a családból ez túl kevés, az majd bepótolja az év többi napján otthon (az év 365 napjából -3 = marad 362 nap).
2013. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válasszal! Nyaraláskor sose eszünk "rendes" kaját. Reggelire szendvics, ebéd a strandon, vacsira meg szalonnasütés, bogrács, vagy valami egyszerű...


Kölyök koromban amíg mi apámmal a strandon henyéltünk, addig anyám a sátor előtt főzött a kemping tűzhelyen, amit hajnalban vásárolt. Kaja után mi mentünk vissza a strandra, anyám meg mosogatott bőszen. Pont mint otthon, csak rosszabb körülmények között! Kell ez neked?

2013. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én sajna vagy nem sajna... olyan vagyok hogy szeretem magam főzni az ételt a családomnak, gondoskodni róluk... itthon is havonta egyszer megyünk egyet pizzázni, meg max ha a vőlegényem meglep egy éttermi vacsival akkor oda elmegyünk,de ennyi. a cukrászda, fagyizó más mert azért sütit sütni nem fogok nekiállni 70 fokban a víz mellett :)
2013. júl. 5. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább 3 napig lazulj el!
2013. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!