Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vettem egy biciklit, amit...

Vettem egy biciklit, amit most el akarok adni. Megvannak a papírjai, a vázszáma is. Ezek az adatok alapján valahol meglehet nézni a bicikli pontos adatait? Mert pontosan ugyan ezt nem találom sehol.

Figyelt kérdés
Egy 2004-ben vásárolt Schwinn Csepel Ranger Fully 26-os bicóról lenne szó, de az a baj, hogy 2009-esnél régebbit nem találok.

2013. júl. 8. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mégis mit akarsz megnézni?
2013. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden adatot, hisz ha nem tudom mi az én se venném meg. Váltó, fékek, váz, villa, kormány. Milyen márka, jó e az a márka, évjárat, stb.
2013. júl. 8. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem tudod mi az te sem vennéd meg? "Vettem egy biciklit," Akkor most megvetted vagy sem?

Ha meg megvetted, akkor csak tudod, hogy mik vannak rajta.

2013. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
Nem egyszerűbb megnézni a kerón, hogy mik vannak rajta? Kb. minden egyes fontosabb alkatrészen ott a típusszám.
2013. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

21.11: te emlékszel mit vettél 2004-ben?

Utolsó válaszoló, igaz, de már nagyja lekopott, csak megtippelni tudom, mi lehet az

2013. júl. 9. 13:01
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Ne azt keresd, ami lekopott. A belső oldalukba bele van ütve a típusszám: az a pontos. Pl. a hátsó váltó esetén RD-XXNN formában (legalábbis a legelterjedtebb Shimano esetén) -nálam egy Shimano Eagle-II esetén konkrétan RD-EG10. Az elsőnél FD-XXnn, és így tovább... Ez alapján egyértelműen azonosítható.
2013. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a számlát azon van egy ár. A pontos alkatrészeket nem kell tudni, hogy eladd.


Ezek alapján egy gyenge közepes bicikli. Újonnan is nagyon olcsó.

testbike PONT hu/velemeny/xc-am-ossztelos/schwinn-csepel-ranger-fully

2013. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!