Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lejárt jogosítványt meddig...

Lejárt jogosítványt meddig lehet megújítani?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy kb. 15 éve lejárt, de most szükségem lenne rá. Így is elég az orvosi vagy újból kell vizsgáznom?

Van valami határidő?


2013. júl. 12. 17:51
 1/8 anonim válasza:
35%
elég az orvosi és nyomás az okmány irodába a régi jogsiddal.
2013. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
15 év után Egyátalán nem elég az orvosi vizsgálat! Annyit módosult a kressz, hogy bizony szépen újra kell vizsgáznod!
2013. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

A KRESZ vizsga sosem jár le, elég egy orvosi és az okmányirodában kapsz egy új jogsit 4000 Ft-ért!


Ha úgy lenne, ahogy a 2. írja, akkor nekem már legalább kétszer kellett volna újra vizsgáznom!

:D

2013. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kinyomoztam, nem kell újra vizsgázni egy gépjárműoktató idei válasza alapján: [link]


Egyébként nem akarom magamat rászabadítani a forgalomra, szándékomban áll néhány órát venni előtte oktatótól.


A KRESZ-t meg tudom, átnéztem, az online tesztek alapján lazán átmennék a vizsgán.

2013. júl. 12. 18:22
 5/8 anonim válasza:
100%
10000FT kalkuláld a jogsit 6000 az orvosi és 4000 a plasztik kártya.
2013. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 12. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne halgass senkire!

A jogosítványt egyszer megszerzed csak a bírósági végzéssel vonható vissza ha 30 évig nem vezetsz akkor sem kell újra vizsgáznod hisszen te egyszer vizsgáztál az hogy mi volt 20 éve kit érdekel! :)


Mindenkinek a saját érdeke hogy ne haljon meg és ne törje össze magát (másokat).


Jó vezetést neked ! :)


Orvosi kórfüggő azt tudom 40 évesig 6800.- ft + 4000.- jogsi okmányiroda.


A régi jogsimat én helyedbe megtartanám elveszett és kész az okmányirodai rendszerbe úgy is benne van emlékbe én helyedbe el tenném! :) Nekem is meg van az összes sosem adtam le . :)

2013. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: jó ötlet. Megtartom emlékbe :)
2013. júl. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!