Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra várható 395-400...

Mikorra várható 395-400 közötti benzinár az OMV kutaknál?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezt saccolni, vagy abszolút a gazdaság folyamatos alakulásától függ?
2013. júl. 23. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon latok eselyt... Fugg az olaj piaci aratol (momentan novekszik), a deviza arfolyam alakulasatol, illetve a hazai adotartalomtol (ez se fog csokkeni az fiz.. De ha ez nem lenne eleg, tudod hogy a kereslet hatarozza meg az arat, tehat ha jol fogy, akkor emelnek, akkor is ha semmi se indokolja, de csak akkor csokkentenek majd rajta, ha tulkinalat van (tehat jelentosen csokken a vasarlok szama)
2013. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én most "sztrájkolok", amíg 420, addig nem tankolok. Teletankolásnál már ezres többletköltségről beszélünk.
2013. júl. 23. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
sztrájkolj. nem hatja meg a kormányt h 1 emberrel kevesebb tankol nem töled fognak csödbe menni:D mindenkinek ezt kéne ne tankoljon senki 1 honapig legalább mert igenis a komrány tudná csökkenteni a benzin árát. ugy emléxem 2010be a fidesz a választások elött ezt hangoztatta de javitsatok ki ha nem igy van.
2013. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Emiatt írtam, hogy ÉN sztrájkolok, sztrájkoljatok ti is. :)


100 amúgy tankoló emberből, ha 1 ember nem tankol 2 hétig, máris mínuszban lennének.

2013. júl. 23. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Reálisan nem látok rá esélyt, hogy valaha is még egyszer ennyibe kerüljön a benzin! Kis kilengésekkel, de hosszú távon mindig felfele megy az ára.

2009-ben 300 Forint volt!!!

2013. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, például 2009 óta sokan letették az autót, csak emiatt?
2013. júl. 24. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már csak akkor megyek autóval ha tényleg dolgom van. A pár évvel ezelőtti élmény motorozásoknak vége nálam a 420-as benzinnel. Tavaly eladtam.

[link]

2013. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!