Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kb. mikorra várható teljesen...

Kb. mikorra várható teljesen automatizált közlekedés?

Figyelt kérdés

Most még csak kísérletek vannak az önjáró autókra, de ezek, kb. mikorra fognak elterjedni? Tudom, aki szeret vezetni és tud is, az úgysem ilyent fog venni.

100 év, az már reális, vagy 50 év inkább? Mert már, több számítógép is van egy járműben.

Vagy megoldható a kombinált üzemmód, vagyis a gyorsforgalmi utakon, autópályákon automatika működtet, máshol meg lehet simán vezetni?



#automa_vezérlés
2012. szept. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok meggyőződve, hogy hamar elterjedne. Elég sebezhető az automatizált közlekedés. Elég ha az előtted haladó kocsiban a hátsó szélvédőn egy rosszcsont gyerek felmutat egy stop táblát poénból, pl. autópályán 110-nél ez nem jó móka.

Reális az 50-100év. Biztos lesz csak nagyon-nagyon sok tesztüzemmel.

Mert az OK, hogy a Google megkapta az engedélyt a kocsijára, de van belőle pár darab. Majd ha elárasztják az utakat, akkor kezdődik meg az igazi hackelésük.

Ha szerencséd van, megéled.

2012. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Hát én remélem, hogy soha
2012. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 atilis ***** válasza:
56%
Remélem soha.
2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, minél hamarabb.
2012. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!