Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy Barátomnak szeretnék...

Csirpi kérdése:

Egy Barátomnak szeretnék segíteni. A fiát 4. alkalommal buktatták meg a forgalmi vizsgán. Az oktatója szerint jól vezet. Én személy szerint nem tudom mi miatt bukott meg. Hol lehet utána járni, ha reklamálni szeretne?

Figyelt kérdés
Lehetséges ,hogy azért nem ment át,mert nem tejel a vizsgabiztosnak?Vagy nem tudom kinek.Úgy tudom h Egerben vizsgázott.A barátnőm meg van győződve arról ,hogy direkt buktatják meg a fiát.Ezért valamit szeretne tenni,mert már nincs pénze még 1 vizsgára.Ha 5.alkalommal se sikerülne neki,akkor Pestre küldik?Vagy az már megszűnt?Azt olvastam,hogy a vizsga végén kap vmi papírt amire ráírják,mi volt a baj.Sajnos én nem tudom,lehet tényleg okkal buktatták meg.?Utána járok mit írtak a papírjára aztán leírom itt,és ha vki ért hozzá írja már meg a véleményét.Előre is köszönöm.

2013. júl. 26. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tejel? Azért max 1-2 szer húzzák meg, de ahhoz is hibáznia kell. Ha mindent jól csinál akkor nem fogják megbuktatni, pláne nem 4 szer.
2013. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem kell pestre mennie az már megszünt.Én is vezettem elötte évekig apám kocsiját a hátsó utakon,mégis meghúztak 3szor.Figyelmetlen voltam,elnéztem egy táblát,aztán nem jól tolattam.apró bakik,de ha olyan kedve van meghúz és ennyi.Jobban figyeljen,ja köztünk senki nem fizetett,mégis volt aki elsőre ment át volt aki 6 alkalommal:)
2013. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Nekem nincs jogsim,nem tudom,hogy megy ez az egész.Most várom a srác válaszát,h miért húzták meg.Az anyukája fizeti a vizsgáit,de már nincs pénze.Nem tudom mit mondott neki a fia,de a barátnőm teljesen meg van győződve arról,hogy szivatják a fiát.
2013. júl. 26. 08:34
 4/7 kovpet ***** válasza:
63%

"Az oktatója szerint jól vezet."


Akkor nem húzták volna meg négyszer.


Ez úgy megy egyébként, hogy apróságokon múlik a dolog, azt is meghúzhatják, aki egyébként tud vezetni, csak egy pillanatra figyelmetlen volt. Sokfelé kell figyelni, előfordul az ilyen.


De nem négyszer :)

Ott más baj lesz. Lehet, az oktatót kellene lecserélni?

2013. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
engem is meg buktatak 2 cer mert nem vetem pot orákat töle most váltotam oktatot remélem most öszejön 3 jára azt javaslom a barátod fijának hogy válcson oktatot mert az a hunyo jofejeskedik meg minden deh a pézre megy
2013. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
antonio18. ahogy látom téged nem csak vezetésből buktattak meg hanem nyelvtanból is
2013. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!