Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bármelyik okmányirodába...

Bármelyik okmányirodába elmehetek megcsináltatni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Első jogsim, megvannak a papírok. A 2. kerületben lakok, de ide nem vagyok még bejelentve, csak 15. kerületbe. Attól még ha elmegyek itt az okmányirodába, itt is megcsinálják, vagy csak oda mehetek, ahova be vagyok jelentve?

Bocsi, ha hülye kérdés, de fogalmam sincs, hogy működnek ezek a dolgok...



2013. júl. 28. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sopronba is mehetsz, igen. A leggyorsabb a Központi Okmányiroda Bp-en, ott 2-3 nap alatt meglesz (elvileg) csak ne a postázást válaszd hanem hogy személyesen veszed át
2013. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt nincs az a szabály hogy csak oda mehetsz ahol éppen laksz.

Akár mehetsz Sopronba vagy Debrecenbe is.

2013. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Ment a zöld kéz
2013. júl. 28. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan megvannak határozva, hogy melyik falu melyik városhoz tartozik, esetedben melyik kerülethez tartozik vki, de ennek ellenére én ink. egy másik városba mentem intézni, mert nem volt kedvem abba menni ami egyáltalán nem esik útba, másik irányba van és ráadásul egy egész napot ott tölt az ember, mire sorra kerül, ezért mentem másikba. Viszont megjegyezték, hogy a falu amihez tartozom az egy másik városhoz tartozik és ezért legközelebb menjek oda, de persze nem megyek. :D
2013. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!