Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A traffipax-ra miért hívják...

A traffipax-ra miért hívják fel a figyelmet?

Figyelt kérdés
ha nem szabad gyorsan menni... biztos van oka... ha előre felhívják a figyelmet.. azon a szakaszon lelassít az autós majd 200 méterrel késöbb meg halálos balesetet okoz gyorshajtása miatt.... akkor kinek tesznek jót azzal hogy elárulják hol van (rejtett) tarffipax...? Nem értem ezt a gondolkodást... elmagyarázná valaki?

2013. júl. 28. 18:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Miért, annak örülnél, ha téged is megbüntetnének?

Azért hivják fel a figyelmet rá, mert az adott szakaszon azt akarják elérni, hogy mindenki lassan menjen, nem hogy mindenkit megszivassanak.

Azonban ez a ritkább eset, a legtöbb helyen elbújnak, hogy senki sem látja őket, meg a 30-as táblát sem, és mindenkit jól megsz*patnak. Ez biztos jobb neked...

2013. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Az én tapasztalatom szerint elbújnak a bokorban, ahol kint maradt egy 30-as tábla egy építkezés miatt.
2013. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
igen nekem jobb egy büntetés minthogy a F***ágom miatt meghaljon valaki más vagy akár én.........
2013. júl. 28. 19:07
 4/26 A kérdező kommentje:
a 30-as tábla nem figyelem felhívás? 30as tábla= 30-al lehet menni, hogy ne történjen (súlyos) baleset...
2013. júl. 28. 19:10
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Ja ja, nyil egyenes úton nem is lehet már menni 50-60-al, mert abból súlyos baleset lesz, 30-al kell menni...
2013. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Mert a közhiedelemmel ellentétben nem a büntetés hanem a szabályok betartatása a lényeg. Csak pár zsugorodott agyú nem képes felfogni.
2013. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nyíl egyenes úton nem történhet baleset, szerinted?
2013. júl. 28. 19:15
 8/26 anonim ***** válasza:

"igen nekem jobb egy büntetés minthogy a F***ágom miatt meghaljon valaki más vagy akár én..."


Akkor kedves kérdező tartsd be a rád vonatkozó közlekedési szabályokat, és senki nem fog meghalni a f*****ságod miatt, akár van traffipax, akár nincs.

2013. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a gondolkodásmódodat kedves kérdező. Végre vannak olyan trafik, amiket előre lehet tudni hogy ott vannak, és így valóban kevesebb a gyorshajtás azon a veszélyes szakaszon. Ezeken a részeken legalább valóban nem a pénzbeszedésről szól a dolog, hanem tényleg arról hogy betartsák a sebességet. Vagy neked jobb lenne ha nem tudnák az emberek, és száguldoznának? Ugyanis ha nem tudják az emberek hogy hol van trafi akkor sokan átlépik a sebességet akár nagy mértékben is. Az nem visszatartó erő sokak számára hogy "lehet" hogy kint vannak a mérők, de ha tutira tudják hogy igen akkor bizony betartják a sebességhatárt.
2013. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9es válaszoló köszönöm.. ebből a szemszögből nézve egyet értek Veled.. ez így már hasonlít a gondolkodásmódomhoz. 8as meg jól írtad, miattam nem fog ;) én akkor is úgy gondolom, hogy a táblák nem véletlenül vannak kirakva.... pl a valaki elalszik a kormánynál és 30-al (betartva a szabályt) csapódik egy fának, vagy szalagkorlátnak, akkor nagyobb az esélye hogy kisebb karcolással megússza... minhogyha 60-al ....
2013. júl. 28. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!