Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és rendelkezem...

19 éves vagyok és rendelkezem tehergépjármű vezetői engedéllyel, és minden más szállítmányozási engedéllyel. Merre induljak munkát keresni?

Figyelt kérdés
Tapasztalat nélkül milyen cégeket tudtok ajánlani? a waberer's-en kívül?

2013. júl. 30. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

E is megvan vagy csak a C??

GKI, PÁV?

21 éves kor alatt nem nagyon vesznek fel, maszekokat próbálj meg, próba szerencse alapon

2013. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
100%
mást nem tudok de az kezdésnek kiváló,kell 1-2 tanulóév aztán megindulhatsz valamerre.sokat kell tanulnod.ezt te is elismered remélem.hány alap EUR PAL fér fel egy félpotkocsira?hány tonna árut rakhatsz az első rakoncáig?-ilyen dolgokat pl. nem tanítanak de ennél jóval többet és fontosabb dolgokat kell tudni.
2013. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
minden csak az ADR nincs :(
2013. júl. 30. 14:03
 4/5 A kérdező kommentje:
második: tudom mert nagyon-nagyok a büntetések :-s
2013. júl. 30. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
a waberers nem olyan rossz ki lehet bírni nekem még tetszett is csak sok volt a 6 hét odakinnt. Ha nem akarsz hozzájuk elmenni, keress áruterítő cégeket oda általában nem kell gyakorlat és otthon vagy minden nap. Az sem rossz meló
2013. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!