Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Könyv nélkül lehetséges?

Könyv nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Meg lehet tanulni a kreszt anélkül hogy a könyvet kinyitnám, viszont az órákon figyelek, ,és teszteket csinalok napjában többször? 6-10 hiba van.2 hete kezdtem járni a suliba. Tudom hogy a 10 az sok meg a 6 is de relative nem sok ugye? Biztassatok hogy menni fog...
2013. júl. 31. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyi, a teszt cd a fontos, indíts vizsga szimulációt és akkor pont azt kapod a szemed elé, amit majd vizsgán fogsz!


Ha átmész 15-20-szor így, akkor a vizsgán is menni fog.


Ám a könyv sem hülyeségből íródott... Találhatsz benne bőven olyan dolgokat, amiket a teszt cd-s gyakorlással nem látsz, mivel az ugye sorsolja a kérdéseket....


A könyvben pedig szépen össze van szedve az égvilágon minden. Ha így 3-an, te, a cd, a könyv összedolgoztok, hamar sikeres vizsgát tehetsz. Amúgy is változott sok pontban a kresz már az elmúlt néhány évhez képest is. Ezekről erősen javasolt tudomást szerezni a legfrissebb könyv segítségével.


Mindent összevetve én olyan formában bíztatnálak, hogy tanulj szépen a könyvből, ha mész valahova, nézegesd a közlekedést, mindenre figyelj, ez jól jöhet majd autóval való közlekedéskor is. Teljesen más ugyanis, mint bkv-ból figyelve teljesen érdektelenül a látottakat. Például kanyarodás jelzések, sok helyütt kopott a felfestés, érdemes figyelni a táblákat is, meg a közlekedőket is. Nehogy például a Hungária körút és a Kerepesi út kereszteződésében akarj balra fordulni az Örs Vezér tér felé a Zuglói vasútállomás felől jövet a Hungárián érkezve. Sok kis egyéb tényezőt szem előtt tartva megkímélheted magad ezektől és akkor még talán a kék színű T matricára sem lesz szükséged, hogy az autódra ragaszd, ugyanis nem fogsz bizonytalanul, esetlenül közlekedni.


Jó tanulást, sok sikert!

2013. júl. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogyha nincs ismerős, akitől a legújabb könyvet kölcsön tudod kérni, akkor sincs nagy gond. Én is idén csináltam a KRESZ-t, az oktató azt mondta, hogy könyv nélkül is meg lehet csinálni. Illetve az oktatónak meg van a legújabb könyv, ha valami érdekelt, vagy ilyesmi, akkor elkértük és szünetbe megnéztük.


A legtöbb csoporttársam könyv nélkül készült fel. 20-an voltunk a tanfolyamon, kettőnknek volt könyve, a többiek anélkül készültek és szinte mindenkinek sikerült. Én ismerősömtől kaptam kölcsön a könyvet, de nem sokszor használtam, inkább azokat néztem át, amiket a tanfolyamon jegyzeteltem és a tesztprogrammal gyakoroltam.

2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzá tartozik: nincs időm olvasgatni, 3 gyerekkel vagyok itthon plusz nem magyar nyelven csinálom a jogsit igy hiába is olvasom ha a tesztnèl meg nem értem a kérdést. Ezért gondoltam hogy csak az órán ami rám ragad plusz a quiz-t csinálom ezerrel.
2013. júl. 31. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Miután rengeteg írástudatlan kisebbséginek van jogosítványa, valószínűleg könyv nélkül is lehetséges. Sajnos.
2013. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!