Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan 18 feletti,...

Van itt olyan 18 feletti, akinek nincs jogsija?

Figyelt kérdés
Főleg férfiak... Miért nincs? Nem is vágytok rá?
2013. júl. 31. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem motorra kell, de mivel felemelték 24-re a korlátlant, így kivárom azt a 3-évet még, nem sürget addig gyűjtögetek, és rögtön vehetek egy olyan motort amilyet akarok, és nem leszek bekorlátozva hogy most ilyen olyan szabály szerint ülhetek bizonyos motorokra...

21/F

2013. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35 évesen lett jogsim és? Addig buszoztam. Nekem nem fizették anno a szüleim utána meg valahogy mindig másra kellett a pénz.
2013. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Bocsi, én lány vagyok és szeretnék jogsit, de nincs rá lehetőségem (értsd pénz). Szerintem fiúk körében is sokaknak a pénz a gond.


19/L

2013. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak segédmotorra, van. Autóra akartam lerakni mert a motorom hamar tönkrement de mivel már évek óta nincs úgy pénzünk hogy motort vegyek vagy a jogsit rakjam le. és mivel csak 50 km-re arrébb találtam mu8nkát így albérletbe kényszerültem az meg minden pénzem elnyeli így nincs pénzem hogy lerakjam a jogsit. Persze kaptam egy régi kis robogót, igaz azzal dolgozni kellett kb 1 évig gyűjtögettem a pénzt hogy rendbe tudjam tenni arra hogy alkalmas legyen a forgalomba, de a festésre már nem volt pénz meg idő sincs rá.

Sajnos ez van, vannak más fontosabb dolgok is amire költeni kell. Persze előbb utóbb le kell rakjam a jogsit mert lehetnének jobb munkahelyeim de oda előny és feltétel hogy legyen jogsim. Ez van majd ha meglesz rá a pénz lerakom.

24/F

2013. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésből úgy jön le mintha kb a világ legtermészetesebb dolga lenne hogy minden 18 év feletti férfinek van jogsija. Vagy nálatok ingyen osztogatják a sarkon?
2013. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már több mint 2 éve van. Be voltam már sózva 16 éves korom óta h szeretnék jogsit, aztán rá nem sokára el is kezdtem a tanfolyamokat. Elég sokat vezetek és nagyon élvezem :)

19/F

2013. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Nincs rá szükségem. Elmélet, rutin megvolt, városi vizsgánál hagytam a francba az egészet... Nem járok annyit városon kívül, hogy megérné fenntartani egy autót -anélkül meg minek?
2013. aug. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!