Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Két traktor között hezitálok....

Két traktor között hezitálok. MTZ 1221 vagy Zetor ZTS 16145,16245. Melyiket érdemes venni? Vagy egyéb traktorok? Vélemények róluk?

Figyelt kérdés
Az MTZ 1221 változatai között van olyan, amelyik nem turbós? Mert a turbós MTZ-k ről nem hallottam jókat. Érdemes 150 Le-s MTZ-t venni? Apámmal gondolkoztunk még a Dutra, John Deere 4450 vagy IH 3388,3588,3788 típusú traktorokon. De ezekből kevés van errefele, alkatrész meg piszok drága hozzájuk. De viszont ezekről jókat hallottunk. Nagy talajmunkára van Rába. Van MTZ 80, 50, 820. De jó lenne egy 150 Le körüli gép is, ha esetleg a Rába bedöglene.

2013. aug. 11. 21:52
 1/4 schocko ***** válasza:
Inkább a Zetor irányába keresgélnék, olcsón van azokhoz is minden.
2013. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugytudom nincs olyan MTZ 1221- es ami nem turbos. De mi az elmult 6évben 3 Mtz-t vettünk: 892.2 892.3 és 820.2-est. Elektronika mint: mint pl irányjelzö kapcsolo kb 10 üzemorát se bírt eggyiken se. Hidronaulikája mindegyiknek rossz (folyik, vissza enged)..... de még speciel a turboval semmi zavar sem volt (legégebbi 3200 üzemorás). Ne félj az Mtz-töl. Alkatrésze olcsó, és könnyen beszerezhetö. De nem helyettesít egy Rábát. Talán akkor inkább a zetrort ajánlom (nehezebb, jobban átviszi az eröt a talajra). Ez a John Deere ..... ne haragudj de muzeumi tipus:). Az IH-ról nem tudok véleményt alkotni..... talán nemis láttam még ilyet.
2013. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Dutra jófogású gép, de az alkatrész bajos, így azt ezért nem ajánlom.

Az mtz fostalicska, azt ne vegyetek! Az 1221 amúgy mind turbós....

Ha megtehetitek akkor valamelyik nyugati, vagy a nagykerekû (Super) 16245! Az mtz-tõl még mindig külônb!!

2013. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát oroszt semmi kép. Zetorból is inkább a 16245-öst. Alkatrész van hozzá, olcsó a fenntartása, nem hagy cserben ha törődsz vele. Ha meg nem, akk ugyan olyan sz.r mint az összes többi, de ezt szerintem te is jól tudod. Alkatrész ügyileg azért oda kell figyelni mennyiért veszel. A mostani, után gyártott alkatrészek gyorsan kopnak, esetleg még törnek is. Talán jobb bontott alkatrészeket venni. De ugye ha minőségi alkatrészeket gyártanának mindenből, akk csődbe mennének a cégek és tele lehetne munkanélküliekkel ereszteni a Tiszát. Remélem tudtam segiteni. üdv :)
2013. aug. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!