Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy osztrák álláshirdetésbe...

Ha egy osztrák álláshirdetésben (mosogató, takarító) szerepel, hogy B kategóriás jogosítvány előny, az tulajdonképpen miért kell?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ténylegesen kell vezetni? Nekem kell beszerezni a takarítószereket vagy piacra járni?

Azért lenne fontos, mert nekem van ugyan jogsim, de amióta megvan, kb. háromszor vezettem (tehát nem megy jól), és így nem tudom, hogy beírjam-e az önéletrajzomba, hogy van, vagy inkább ne.



2013. aug. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan sofőr vagy akkor semmiféleképpen ne írd bele! Ha még az itthoni környezetben sem megy akkor ott kinn még jobban befogsz gazolni. Jobb lesz az neked ha nem írod be énszerintem!
2013. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért csak írd be és plusz egy megjegyzés, hogy gyakorlat nélkül.
2013. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!