Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha most júliusban lettem 16...

Ha most júliusban lettem 16 és fél éves és most (tehát október előtt) elkezdem a jogosítványt, akkor is érvényesek ezek a szigorítások rám?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 15. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Csak az Október 1. után elkezdett tanfolyamokra érvényes! Ha még most elkezded, akkor megúszod.
2013. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még az elmèletit kezdem el. Úgy is?
2013. aug. 18. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Majd kérdezd meg az oktatódat.
2013. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.) Az egész cikk feltételes módban íródott, semmilyen törvény nincs még csak hasonlókról sem!

2.) Ha elosztom az 580 km-t 30-cal, akkor kijön egy 19,3-es átlag. Tehát ekkora átlagsebességet kell elérni a vezetési gyakorlatokon, ami simán teljesíthető 30 óra alatt!

3.) Eddig is sok emberke csak aláírta az órákat és nem is vezette le (mint én is majd' 30 éve), tehát ezután is alá lehet írni a többletet jó magyar szokás szerint!

4.) Vihar a biliben!

2013. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld!
2013. aug. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!