Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A jogositvany megszerzese...

A jogositvany megszerzese utan mennyi vezetesre volt szuksegetek amig gond nelkul magatok is megalltatok a helyetek a kozlekedesben?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 23:05
 1/5 anonim válasza:
Nekem 2 év után már meg volt a kellő rutninom, és magabiztosságom, hogy biztonságosan vezessek. Sosem az a fontos, hogy mennyit bír az a jármű, hanem, hogy az utasaidat éppségben eljuttasd A-ból B-be. Ha ezt megérted, na és persze azt, hogy "Elsőbbséged akkor, és csakis akkor van, ha meg is adják!", akkor nem lesz gondod a közlekedésben. Sok sikert.
2013. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ahogy megkaptam a jogsit, rá egy hétre indultam magamban Németbe. Minden rendben zajlott, magabiztos is voltam meg minden.
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. A masodik valaszolo igazan ugyes en biztosan nem vallaltam volna be..vezetek, egy eve van jogsim, igaz fel ev kihagyassal ...zavar, mert kellene a munkahelyemre es felek a dologtol...barhova elvezetek de valaki mindeg ul mellettem es segit, hogy jol csinaljam
2013. aug. 17. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Hát igen, amúgy is bevállalós tipus vagyok, meg be kell ismernem, hogy már sokat vezettem mezőn a jogsi előtt meg ilyesmi, bár ettől a forgalomban ugye még nem vagyok jártas. De én mindig már kiskorom óta mikor utaztam autóban, mindig figyeltem a sofőrt (legtöbbször a fatert), hogy mit csinál, hogy csinál, és én is elképzeltem, hogy mit csinálnék az adott szituációban. Szinte már én is éreztem az autót, a hátsó ülésről megéreztem, ha nem jó sebességben van az autó, vagy túl gyorsan megyünk, stb. Aztán levezettem 30 órát, meglett a jogsim, és attól a naptól, hogy meglett, a faterral kellett menjek minden nap jó hosszú utakra, autópályán is mentünk. Látta, hogy jól vezetek, az autóra is vigyázok, igy elengedtek egy ilyen hosszú útra magamban.

2013. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
No, azért a vezetni tudás, meg a rutin között van némi különbség. Én harminc éve vezetek, soha, még egy koccanásom sem volt, de sohasem szabad elfelejteni, hogy az út mindenkié, és nem mindig rajtad múlik, hogy hazaérsz-e.
2013. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!