Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak? Elektromós...

Hogyan csináljak? Elektromós roleremel amire még tettem rendszám táblát iss, az autópályán megbüntetet a rendör. Nem vagyok ezt hajlandó kifizetni, fellebezést irjak vagyy mit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki vizsga, biztosítás minden rendben volt? Bukó volt rajtad? Világítás fel volt kapcsolva?

Ha valamelyik is nem akkor a rendőrnek volt igaza. Fizetned meg nem kell, le is ülheted.



(tudom, hogy csak kamu kérdés)

2013. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással inkább semmit ne írj, mert nem lehet elolvasni. Az elektromos rollert meg nem tudom, hogy rendszámoztattad, de kötve hiszem, hogy valódi, rendszámos jármű lenne. Ha meg nem sajátja a rendszám, esetleg kamurendszám van rajta, akkor ne csodálkozz semmin.
2013. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
87%
Autópályán csak olyan jármű mehet, amely minimum 60km/órás sebességre képes, gondolom egy elektromos roller ezt nem éri el...
2013. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egy unatkozó hülyegyerek, nem kell vele foglalkozni.

Egy háromkerekű bicikli vezetését nem nézem ki belőle, nem egy elektromos robogóét...


"Hogyan csináljak?"

Tanulj meg rendesen írni. Mondjuk szeptembertől, amikor elkezded a második osztályt...

2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kapcsoltad be a flukszus kondenzátort, és léptél meg a zsaru elől? Most nem lennél sz*rban:)
2013. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.!


Inkább kapcsolta vna be az SPM fokozatot és söpört vna el 200-al xD


Am. nem tudom mi az az elektromos roller, de tudni illik, hogy autópályán csak olyan jármű közlekedhet ami 70 km/h-s sebességet képes elérni/átlépni. Tehát nem közlekedhet rajta mezőgazdasági jármű, kerékpár, segédmotor, gyalogos és főleg nem ROLLER! Ami azt illeti én még a Suzuki Swifteket is ide sorolnám, de reménykedjünk, hát ha 1x hoznak egy jó KRESZ szabály változást is oda fönt :)

2013. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy újabb primitív Suzikifóbiás, gratulálok!


Tudom hogy egy volánbusz koszos ablakán át nézve a világot utálsz mindenkit, akinek akár csak egy Suzukira is telik, de a frusztrációidat az elmeorvosoddal tárgyald meg, ne itt éld ki.

2013. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!