Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Romániában egyszerre meg...

Romániában egyszerre meg lehet szerezni kamionra a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Nálunk ugye először C, majd 2 év után (nem kezdő vezetői engedély) lehet menni E-re amivel már lehet kamiont (nyergesvontatót, vagy nehéz pótós) vezetni.

De ahogy nézem, Romániában van olyan tanfolyam is, hogy C+CE. Ott nem kell 2 évet várni?

[link]



2013. aug. 18. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Megynyugtatlak, csak B-nél van kezdő vezetői engedély. Ha az meg van két éve, azt csinálsz, amit akarsz.
2013. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A1 nél hivatalosan Nemzetközi kategóriától számít a 2 év elméletileg mostmár az AM is bele kellene hogy számítson ezt onnan tudom hogy 18 évesen kapásból meg csináltam a C+E t :D
2013. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy van ez?

Ha B megvan 2 éve akkor lehet menni egyszerre C-re és E-re? Mert a B nekem megvan már tizenpár éve.

2013. aug. 20. 06:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre, egymás után. Ha a kezedben van a C jogsi, azonnal mehetsz az E-re vagy akár D-re is.
2013. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sarki válasza:
viszont mostmar csak akkor csinalhatod ha betoltotted a 21. eletevedet felmentek a korlatok
2013. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!