Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti felvennétek stoppost?

Ti felvennétek stoppost?

Figyelt kérdés

A Totalcar friss cikke ihlette a kérdést.

[link]


Kíváncsi lennék Ti, hogy álltok ehhez a témához?

Felvennétek stoppost? Miért igen és miért nem?

Esetleg Ti szoktatok stoppolni?


2013. aug. 19. 10:08
 1/8 MrPifta ***** válasza:
igen, mert nekem is jól esik, ha felvesznek
2013. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mert annyi baj meg eshet!
2013. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából volt már itt ilyen kérdés több is... :)


Én fel szoktam venni a stopposokat ha nem rosszarcúak (tehát normális emberi formájuk van, nem koszos a ruhájuk). Szeretek velük beszélgetni, lehet érdekes dolgokat megtudni - csak sajnos tényleg kiment a divatból, mert nem bíznak egymásban az emberek.


Szerintem a táblás megoldás a legjobb, anélkül csak akkor lehet érdemes, hogyha az adott úton van a település. Velem előfordult már olyan, hogy megálltam, kérdeztem hogy hova megy az illető, mondta hogy Budapest, én meg visszakérdeztem, hogy akkor miért 4 km-rel az autópálya felhajtója előtt stoppol, miért nem közelebb. Adtam neki egy kartonlapot meg egy filcet hogy csináljon táblát, különben sose ér haza...

2013. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, Balatonon fiatalokat fel szoktam venni, de amúgy máskor soha senkit, mert kitudja honnan szalasztották.
2013. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem vennék fel stoppost, mert rengeteg rosszat hallottam már és én sem stoppolnék, mert ki tudja milyen perverz pedofil állat venne fel.
2013. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában rövid távon (10-15km) járok, sokszor eleve több emberrel. Volt már, hogy vettem fel stoppost, de őt ismertem. Volt ezen a kis távon más stoppos is már, de elég rosszarcúak, olyat biztos nem vennék fel. Ha hosszabb távra megyek, akkor a legtöbb esetben társasággal megyek, akkor nem vennék fel senkit. Ha véletlen egyedül megyek, akkor talán, de ahhoz a gyors facecontrollon meg kell felelnie.
2013. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nos a ''rosszarcú''-sághoz annyit, hogy mindig az a legveszélyesebb aki a legkevésbé tűnik annak. Ettől függetlenül én sem szoktam soha felvenni senkit.
2013. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rosszarcút úgy értettem, hogy szakadt és koszos ruházat, messziről nézve is dűlöngélt, erősen ittas állapotot látszatva.
2013. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!