Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani nagyon jó...

Tudtok ajánlani nagyon jó autószerelőt?

Figyelt kérdés

Akihez vittem az autót sajnos kiment németországba dolgozni. ESEtleg valaki tudna ajánlani olyan szerelőt aki jól dolgozik és korrekt áron???Dunakeszi környéke ha ott az sem probléma.

Előre is köszönöm



2013. aug. 23. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát Budapest nem gond, akkor a Határ úton ott a Cool Mobil kft. Ez igaz messze van kicsit Dunakeszitől, de erről tudom h jó. Nem maszekok, hanem cég, nem húzzák legalább le az embert, mégis jól dolgoznak, mert gondolom jól megfizetik őket, vagy nemtom.
2013. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 16. kerületben tudok egyet, nemrég vittem hozzájuk az autót, korrektek voltak, nem is dolgoznak drágán. Stimmel autószerviz a nevük, van honlapjuk is, de telefonon is bármikor el tudtam őket érni, illetve az e-mailjeimre is nagyon gyorsan válaszoltak. Egyébként a Gvadányi utcában vannak az Örs vezér teréhez közel.


Itt a kerületben még az Autó Pátkai van, ami nekem a honlapjuk alapján elég megbízhatónak tűnik, de nekem a Stimmel közelebb volt, ezért vittem oda

2013. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!