Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnál ajánlani nekem autófény...

Tudnál ajánlani nekem autófényezőt Dél-Pesten, aki kis munkát is elvállal viszonylag emberi áron?

Figyelt kérdés

Az autómhoz egy kb 1,5 x 10 cm-es műanyag elemet kellene csupán színre fújni.

Hova vigyem és kb mennyibe kerülhet ez a munka?


2013. júl. 7. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A volt Csepel Művek területén több autófényező műhely létezik. Az apróbb árakról egyénileg lehet megállapodni.
2013. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam ott. Először nem találtam fényezőt. Megkérdeztem egy autószerelő műhelyben, ott tudtak mondani egyet, ami a környéken volt. Odamentem, de csak délután 4-ig volt nyitva. Olyan fél 5 körül voltam ott. De mikor ott álltam épp nyílt az ajtó. Gondoltam megkérdezem, hogy egyáltalán vállalnak-e ilyet, de elhajtottak, hogy menjek vissza munkaidőben. Csak az a baj, hogy az nekem is munkaidő. Nem tudom miből tartott volna egy igent, vagy nemet kinyögni... Úgy látszik nem szorulnak rá a munkára.


Közben érdeklődtem két másik fényezőnél is telefonon. Horribilis árakat mondtak. Kis pár centis műanyag vacak és ilyen 15.000 Ft körül fújnák színre. :(

Úgyhogy az lesz, hogy veszek a gyári színkód alapján javító festék spray-t meg hozzá való színtelen lakkot és lefújom magam. Nem nagy és nem bonyolult felület, gyárilag alapozva, szóval szerintem nem lesz sokkal rosszabb, mintha fényezővel csináltattam volna. És megvan harmadár alatt.

2013. júl. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!