Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionsofőr, vagy buszvezető...

Kamionsofőr, vagy buszvezető legyek?

Figyelt kérdés
nemsokára meglesz a C,D,E jogsim, megcsinálom a PÁV-ot, meg a gépkocsivezetőit, és utána szerintetek mi a jobb, elmenni kamionozni: Waberers, Horváth Rudi, stb. vagy valamelyik Volán-hoz buszvezetőnek?
2009. okt. 30. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

kamion sofőrködéssel egy privát cégnek dolgozol, nem olyannak mint a volán vagy bkv, nem utasokat szállítasz, akikkel csak a baj van, nem kell a kollegáiddal kínlódni, hogy neked is muszáj lesz lopnod a jegyek árából és az ellenőröket jelentgetni egymásnak, nem kell egy rohadt szigorú menetrendet betartanod, nyilván a kamionnál van határidő, hogy leszállítsad az árut, de ez picit más.


Hát én a kamion mellett döntenék. Szellemi melós vagyok, de időnként eljátszom a gondolattal, hogy milyen lenne az országutat szelni egy nagy géppel:)

2009. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Hát mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya.Ha buszsofőr akarsz lenni az jó mert minden nap otthon vagy csak keveset keresel.Ha kamionios vagy jol kereshetsz de hetekre elmész otthonról és nem láthatod a családodat.Ez olyannak jo akinek nincs családja mert cigány élet.Saját bőrömön tapasztalom.De ezt neked kell tudni.
2009. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok, anyámék nélkül meg kibírom hónapokig:) úgyis csak 1-2évig csinálnám tapasztalatszerzésként. Utána külföldre megyek, mert igazi pénzeket nyugaton lehet keresni... te amúgy nemzetközibe nyomod? valami nagyobb cégnél? mennyit lehet keresni kb? ha nem vagyok túl indiszkrét
2009. okt. 30. 11:09
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha külföld a cél, akkor mindenképpen a kamiont ajánlom :) Így útközben még világot is láthatsz ha külföldre fuvarozol :)
2009. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
10:53 as vagyok nem én vezetek csak a családom összes férfi tagja kamionos.Ők jol keresnek hála isten egyik 250et a másik 200at keres.egyik egy vállalkozonál van a másik egy nagyobb cégnél.Csak ők ugy vannak hogy 2-3 hetemte jönnek haza és családjuk van kicsi gyerekekkel ,de ha neked még se kutyád se macskád elmehetsz kamioniosnak,és ezzel a fizetéssel majdani családodnak megteremtheted az alapokat.
2009. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább űrhajós legyél:>
2009. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Bekaphatod, pubikám, még mindig nem tudsz szart se, különben már rájöttél volna hogy hol lehet pénzt találni nem csak keresni, csak ne a közelembe legyél mikor lerepülsz 20T rohadt krumplival az útról, baz+ 6ökör :D
2009. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
korán keltél, hogy ezt megírd... tán nem 20tonna krumplit viszel?:D
2009. okt. 31. 08:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek az idegeid.De hogyan szerzel cde-t egyszerre? A d-hez nem kell eltellni egy kis időnek a c-től?
2009. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocs,bekavartam,közbe eszembejutott: 20 és fél éves életkor az alsó korhatár.Előző storno XD
2009. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!