Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalomból most buktam meg...

Forgalomból most buktam meg harmadjára. Nagyon ciki? 18/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Inkább buktassanak meg háromszor(vagy harmincszor), mintsem kiengedjenek a forgalomba megfelelő tudás nélkül.
2009. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Elsőnél a pont.

Amúgy megkérdezhetem, hogy min buktál el, mindhárom alkalommal?

2009. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
80%

Nem!!

van aki a pszichotesztig is elj-út, nópara

2009. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem "ciki", de Te nem érzed, hogy mikor megy már eléggé? Akkor menj vizsgázni, ha már magabiztosan, határozottan vezetsz, inkább néhány pótórát vegyél mint folyton bukd a vizsgadíjat. Ha nem megy, gyakorolj, ne erőltesd addig...
2009. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mostanában elég sokaktól hallom hogy minden piszlicsáré dolog miatt meghúzzák. Anno (13 éve van jogsim) engem is megránthattak volna, mert annyira izgultam hogy kicsit átléptem az 50et itt-ott és a tükrüket sem használtam. Szinte egyáltalán. Mégsem húztak meg. Vannak olyan hibák ami annyira nem gáz, de ha olyan heppje van a vizsgabiztosnak akkor a legapróbb hiba miatt is megvág. És attól hogy akkor ezeket elkövettem ez egyáltalán nem azt jelenti hogy szarul/bénán vezetek. Barátnőm nemrég vizsgázott 3x vágták meg egyszer olyan miatt ami egyáltalán nem értek miért.
2009. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj meg, de az ilyen embereknek nem adnék jogosítványt. Oké, hogy egyszer meghúznak, mert lehet bármi oka, de harmadszor???? Ha megkapod a jogsit egyedül mész a nagyvárosi forgalomban, vagy forgalmas utcán kell leparkolnod stb. bepánikolsz?
2009. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan dehogy ciki! Nyomás alatt mindenki máshogy teljesít. Az a tudat, hogy ott van a vizsgabiztos és csak téged figyel egészen megváltoztathatja a képességeidet. Csak arra koncentrálsz, hogy ne ronts el semmit... ált ilyenkor teljesít az ember a legrosszabbul (persze egyénfüggő). Az előző hozzászólóval nem értek teljesen egyet. Senki nem tökéletes h csak ugy a térdére tapsoljon és már tudjon mindent perfektül. Ezt gyakorolni kell. Valszeg még tulságosan tapasztalatlan vagy de kis idő mulva hozzá szoksz a forgalomhoz.
2009. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Semmi baj hogy megbuktál ismerek olyat aki 7x bukott meg és fiú volt.Figyelj oda mit csinálsz és ne izgulj én nekem minden megvolt elsőre sok sikert kívánok 17/F
2009. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi nem gáz. Van egy lány akivel jártam vezetni, én egyszer buktam, ő 4-edjére ment át. Órán mindent jól csinált vizsgán meg olyanért húzták meg pl, hogy 30as táblánál 35-el ment, másodjára tükörhasználat + a parkolást nem fogadták el, pedig a vonalak közt volt, a harmadik bukása meg azért volt, mert egyszer sávváltásnál ráment a záróvonalra úgy, hogy senki nem is volt a közelében és a vonal vége kb 2méterrel arrébb volt... Nah ez az igazi szivatás szegénynek, de azért 4-edjére átengedték, de szegény lány soha nem fog emiatt vezetni..
2009. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
húúú. hát először nem adtam elsőbbséget akkor még tényleg felkészületlen voltam. másodjára adtam...csak épp akinek megadtam az nem tudta,h neki van elsőbbsége és én addig vártam,h menjen...h h végül bent maradtam a pirosba...a kereszteződés kellős közepén..gondolhatjátok. ott az oktatóm szerint igazán nem kellett volna buknom,mert "egy ilyen helyzetet egy tanuló nem tud felismerni". harmadjára parkolás...tolatva. ez épp tegnap volt amúgy. és korrigáltam kétszer,csak amikor előre mentem,nem néztem szét..és mindig fékezni kellett...durván...és másodjára is ugyanez.hát nem volt jó. és annyira féltem, úgy remegett a lábam... mikor vizsgabiztos beszállt megkérdezte,h fázok-e.mondom nem. mert remegett a lábam. és akkor kérdezi,h akkor fél, mondom igen. néééz azt kérdi de ennyire..mondom igen. úgyhogy én eléggé félek ilyen helyzetekbe...na..mindegy. köszönöm a kommenteket. :)
2009. okt. 31. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!