Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sofőrök! Kamionosok és buszvez...

Sofőrök! Kamionosok és buszvezetők stb.! Egy nagy géppel mennyire nehéz manőverezni az úton? Állandóan, szinte görcsösen oda kell figyelni, hogy a széles gépet az úton tartsd?

Figyelt kérdés
Vagy azért meg lehet szokni? Nem nagyon stresszes, kimerítő? Külső visszapillantó tükrökre, ágakra mennyire kell figyelni, hogy meg ne sérüljön?
2009. okt. 31. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
megtanulod és utána megszokod
2009. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én most tanulok buszt vezetni, városban nem rossz, de kint elég nehéz elférni, ha szembe jön egy kamion...
2009. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerőbb mint egy autót. Mondom ezt azért,mert nagytestű járműveket vezetek-vezettem már b-c-d-e- jpgsival.Ha már megszoktad a jármű sajáttosságait,akkor nem is figyelsz oda rá.Max amikor ki kell neccezni a helyet,de olyankor meg autóval is figyelni kell.Legalábbis mikor busz vagy kamion után átültem a kocsimba,az sokkal rosszabb volt vezetésélményileg mint a nagytestű járművek.
2009. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kamionos vagyok. Simán meg lehet szokni. Csak tudni kell hogy kb hol van a széle az autónak ezért kell többször a tükörbe nézni
2010. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamionoknál ha keskeny az út és egy másik kamion jön veled szembe akkor figyelni kell a tükörre. Ha húzol magad után valamit akkor arra kell figyelni h pl előzés közbe ne akadjon be senki ott mögötted meg korlátok se amikor jössz le a mérlegről de az bányába van. Nem csak nézni kell hanem látni is. Én hamar megszoktam. buszt még nem vezettem
2010. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!