Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyiért vállalnál el egy...

Mennyiért vállalnál el egy ilyen fuvart?

Figyelt kérdés

Budapest - Stuttgart oda vissza.

Összesen kb. 1850 km.

Az üzemanyagon és az autópálya díjjakon kívül mennyiért vállalnál el egy ilyen fuvart?

Saját kocsival kell menni és egy éjszaka szállás is kell kint.


2013. szept. 5. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Kb. 130
2013. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Autóbusszal az út 6500 Forint.

Autóval: Természetesen a szállásköltség, és az amortizáció. Az lehet mondjuk 3,3 Ft/ Km. Napi díj 11000 Ft.- Üzemanyag kb 47000 Ft.-

2013. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
200.000 ft ért + a költségek
2013. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Második! Te leírtad a járulékos költségeket, pont azt, amit a kérdező írt, hogy ne számíts, azt térítik, ezen felül még mit kérnél.


Kb. 60.000 Ft környéke tűnik reálisnak egyébként.

2013. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
60-ba az üzemanyag sem fér bele, de ha gondolod, akkor vállalhatod ennyiért is.
2013. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg olyan nagyon nehéz megérteni, hogy az üzemanyagon és az autópálya díjakon felül értendő az összeg?

Komolyan egyesek ezen az oldalon súlyos értő-olvasási problémákkal küzdenek.

2013. szept. 5. 19:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyilván a 2-es és a 6-os válaszolóra értem. Fontosnak tartom ezt kiemelni hátha az előző hozzászólásom olvasásánál is felmerülnek az értelmezési gondjaik.
2013. szept. 5. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező kénytelen vagyok lebunkózni téged, mert arra képtalan vagy, hogy elolvasd a válaszomat. Azt valóban írtad, hogy az üzemanyagon kívűl, de én szorgalomból kiszámoltam neked 7,5 literrel a fogyasztást is . Azon kívűl oda írtam az amortizációs költséget, amit az üzemanyag költség nem tartalmaz. Oda írtam a napi díjat is.

Elég bőven számolva a 11000 Forintot. A szálás költségét nem írtam, mert azt nem tudom. De ha kiküldetésbe mennél, ettől kevesebbel kellen beérned. Ez adómentes számítás, Ha ettől több mindent kapnál, mondjuk kilóméterenként 33 forintot, , akkor a felsoroltakból levont összeg után adóznod kellen.

Gondolom feketén mész és azért írtam így És ha kérdezel valamit. és válaszolnak , ráadásul semmi sértő nem volt benne, csak azt kellett volna figyelembe venned, amit kellett volna akkor nem kellene olvasási problémával cikizni a válaszolót, mikor Te voltál az, aki nem tudta kibogarászni, hogy mire van szükséged a válaszból, és mire nincs. Sőt még kaptál is egy reális üzemanyag számítást is a megadott kilométer szerint. Úgy hogy elég bunkó módon köszönted meg a választ.

Üdvözlettel: Boglárka.

2013. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetnék a szállást, akkor annyiért, amennyiért a Mercedes múzeumba be tudnék menni. :D
2013. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!