Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Felétek is olyan retardáltak...

Felétek is olyan retardáltak a mérnökök-kivitelezők mint felénk?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy az összes csatorna fedelet úgy helyezik el az utakra, hogy mindig a kocsi nyomvonalába esik ha az út közepén akarsz haladni. Vagy esetleg össze vissza, de akkor szlalomozni kell:) (Végül is nem is lenne vele probléma, ha egy szintbe lennének az úttal.)

Vagy csak én találom ezt problémának?


2013. szept. 28. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten is ez van. Dehát már megszoktam, hát magyarország. Egyébként egy teljesen gyári autóval nem zavaró, max valami ültetett, nagyfelnis, hülyegyerekautóval.
2013. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pesten a Hungárián (vagy Róbert Károlyon, a fene tudja melyik honnét kezdődik) egyfolytában kerülgetem az aknafedeleket. Én nem szeretek rámenni, van egy ilyen fóbiám, hogy ha épp alattam szakad be, akkor az egész futóművet képes kiütni az autó alól, tokkal-vonóval. A rendőr is szedett már ki emiatt, azt hitte, részeg vagyok, azért kacsázok. Néha majd kiesek az autóból, ahogy hazafelé jövök. Állítom, otthon, falun a környező földutak a határban jobb minőségűek, mint Pesten az utak egy jó része.
2013. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

szerintem a csatorna + a házak hamarabb voltak ott mint az út , csak hát az idő elteltével kellettek a szélesebb utak ,több sáv .... és hát a csatornákat meg a házakat nem lehet csak úgy ide oda tologatni

a probléma szerintem nem azzal van ,hogy ott van az út közepén inkább az út minőségével van baj ,hogy lesüllyed a csatornafedél meg ugye nem követi

2013. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1: ez nem Magyarország függő. A föld alatti csatornát nem lehet odébb tolni, így a csatornafedelet sem.
2013. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha már a tervezés korszakában, amikor még se út semmi nincs, úgy terveznének, hogy a csatorna ne a várhatóan megépülő út nyomvonalának közepére essen?

Ahhoz nem kell mérnöknek lenni, hogy belássuk az elmúlt évtizedek alapján, hogy nem tudunk olyan utat építeni, ami kibírna 25 évet, nem tudunk úgy közművezni, hogy e miatt ne kelljen felbontani az utat 5 évente és nem tudunk úgy csatorna fedlapot beépíteni az útba, hogy az szintben legyen. Akkor mi a f***nak tervezik még mindíg így ezt az egészet? :D

2013. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!