Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül a kresz...

Miért nem sikerül a kresz vizsga? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Másodjára sem sikerült a kresz vizsga, vizsga előtt 2 napig folyamatosan csináltam otthon a teszteket a legfrisebb programmal és 99%-ban át is mentem rajtuk. Kérlek az olyan kommenteket, hogy buta vagy mellőzük, most készülök lediplomázni.

2013. okt. 4. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert nem tudod a KRESZt. Azt nem tudom elképzelni, hogy ha tudod akkor otthon tudod a vizsgaközpontban meg nem. Nem lehet, hogy csak a gyakorlóprogrammal készültél?
2013. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az egész kresz tankönyvet be kéne magolni?
2013. okt. 4. 19:02
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

A válasz a kresz egyéni gyakorlóprogram.Ezzel gyakoroltam,és 73 ponttal átmentem,úgy hogy különben leszartam az egészet.

Ja és hogy nagyképű legyek hibátlan lett a forgalmi vizsgám.:)

2013. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
én eddig a hivatalos 2012-es vizsgaprogrammal készültem
2013. okt. 4. 19:05
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a vizsgán ugyan azok a kérdések vannak.

Lehet nem figyelsz eléggé, izgulsz.

2013. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, hány buta diplomást ismerek? Rengeteget.
2013. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó hozzászólást, akkor ha minden jól megy egy buta közgazdász leszek nemsokára :)
2013. okt. 4. 19:10
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező. az én tapasztalatom, hogy a gyakorlóprogram SOKKAL KEVESEBB feladatot tartalmaz, mint a könyv, amiben feladatok vannak. Nekem az volt a célravezető, hogy beseggeltem a feladatkönyvet, így másodszorra átmentem.
2013. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
azt elfelejtettem írni, hogy élesben az egész könyvből kérdezhetnek.
2013. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok buta. (ez most nagyképűen hangzott :) ) De nekem nem az volt a cél, hogy sikerüljön, hanem hogy kb. 4-5 percen belül HIBÁTLANUL sikerüljön. Eleinte épp hogy átnéztem a könyvet (tanfolyamra nem jártam be), aztán az utolsó héten, heti 7 napon át naponta minimum 3-4 órán át gyakoroltam.

Ha most 2 napig csináltad a teszteket 1 perc vagy 1 órán át, akkor még "millió" kérdés lehet amivel nem találkoztál.

DE!

Ez nem az ELTE jogi kara ahová 1000 oldalt kell minden vizsgára bemagolni, attól függetlenül, hogy van-e értelme vagy sem!

Itt a dolgoknak van logikája.

Igaz, néha kicsit más mint a hétköznapok, de ezt úgy lehet mondani, hogy a KRESZ logikája szerint gondolkodj!

2013. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!