Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? A forgalmi...

Madafaka Bin Laden kérdése:

Mitévő legyek? A forgalmi vizsgán 3. alkalommal is meghúztak!

Figyelt kérdés
Mitévő legyek? A forgalmi vizsgán 3. alkalommal is meghúztak! Az első az én hibámbol volt, a legelején, 10 percet vezettem.. kanyarodásnál 2 sáv vitt a másikba és én a belsőből a külsőbe kanyarodtam. a 2.nál az volt a gond hogy nem adtam meg egy elsőbséget, (az oktatóm szerint azért buktatott meg mert ideges lett rám amiért mentem egy kört a parkoloban.) sikeresen leparkoltam meg minden, kb 5 perc volt vissza a vizsgából és mehettem volna vissza. most a 3.nál pedig minden jól ment pedig nagyon izgultam és ráadásul ugyanazt az utvonalat is huztam ami a 2.nál volt. megint leparkoltam, minden, majd a legvégén mikor kanyarodtam be egy egyirányú utcába a vb beközölte hogy forduljunk vissza mert nem néztem bele a tükörbe.. nemtudom már mit csináljak, próbálkozzak e még. az önbizalmam a nullán van, pedig mindenki dícsér, hogy milyen jól vezetek. de vizsga elött nagyon ideges vagyok mindig. mit csináljak? folytassam? én vagyok ennyire béna vagy ennyire a pénzre mennek, nem tudom felfogni már.. rengetek pénzbe van már ez az egész.

2013. szept. 9. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A 4.alkalommal húzd meg Te a vizsgáztatót
2013. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
xd
2013. szept. 9. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne add fel, vedd úgy vizsgán mintha ott sem lenne a vizsgabiztos, viszont mindent szabályosan csinálj.
2013. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Fogd fel úgy, hogy ha a vizsgadrukk képes kizökkenteni a rutinodból, akkor még nem állsz készen az élesben vezetésre. Hiszen máskor is lehetsz ideges, és ha emiatt hibát követsz el, azon a vizsgadíjnál jóval többet is lehet bukni. Úgyhogy vegyél még órákat, szerezz több rutint. Ettől nem vagy béna, mindenki a saját tempójában tanul meg vezetni.
2013. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
végigvezetek 1 hetet még a következő vizsgáik, megprobálom!! feladni nem fogom ha már belekezdtem csak sza*ul esik azért :S köszi a válaszokat!
2013. szept. 10. 17:29
 6/16 anonim válasza:
100%
Sose add fel, nem szabad!!!. Igazából én másodszorra levizsgáztam, de vért izzadtam. Nagyon kell figyelni mert már egy kis apróság miatt meghúzzák az embert. szerintem a pénzre is megy, de leginkább arra mennek hogy azért olyan embereket engedjenek ki a forgalomba akikkel már biztosra mennek. ezt azért meg lehet érteni. De ha Ügyi vagy ahogy írod akkor meg ne izgulj!!! azzal rontasz el mindent. hidd el én is nagyon izgultam... Nem egy jó dolog ez a vizsga de egyszer kell túllenni rajta! sok siert!!! :)
2013. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:) hát én nem szeretném lefizetni a vb.t, gáznak érezném egyáltalán a kérdést feltenni, és az oktatóm se olyan személynek tünik aki már valaha is belement volna ilyenbe bár nemtudom. ez megint olyan, hogy ha megtenném és pont olyan vb-t fogok ki aki erre pikkel akkor nagyon megszívhatom úgyhogy ezt inkább hagyom! megfogok probálni odafigyelni, koncetrálni!
2013. szept. 10. 22:11
 8/16 tatabanya válasza:
91%
nekem eddig 66 órám 1 bukott forgalmim van és negyed millióm a jogosítványba... mostanra ilyenek lettek a vizsgabiztosok az idősebbek közül mindenki csodálkozik a környezetembe, hogy mi a fene van...
2013. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 xeniah válasza:
82%

Engem 2x húztak meg, harmadjára sikerült; az öcsémet 3x húzták meg, negyedjére sikerült neki.

Engem is megviselt annak idején lelkileg (az anyagi dolgokon túl), de azt javaslom: ne add fel! Szerintem amúgy nem biztos, hogy a pénzre mennek, lehet hogy egyszerűen csak élvezik és kihasználják, hogy kezükben van a döntés.

De egyszer csak összejön, ha meg mások is azt mondják, hogy jól vezetsz, akkor nincs mitől félned ;)

2013. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is megbuktam 3x de 4. sikerült együtt érzek veled tesó!

engem annyira megviselt hogy nyugtató teák ittam :D

2013. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!