Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen kötekedő emberekkel? Lakott területen belül, nem főúton közlekedtem a megengedett legnagyobb sebességgel (50 km/h), közben ki állt elém egy ember ásóval a kezében.

Figyelt kérdés

... és fenyegetőzni kezdett, hogy menjek lassabban vagy összetöri az autót.

Mondtam neki, hogy milyen jogon önbíráskodik ő, hogy ki milyen sebességgel megy? Erre azt felelte, hogy nekem nem olyan sürgős, menjek lassabban, hova sietek?! Kérdem én, honnan tudja egy idegen, hogy nekem mennyire sürgős? Arról nem is beszélve, hogy max. 5 km/h-val léptem túl a megengedett 50-et, megfelelő útviszonyokkal között. Aztán épp hogy elindultam, megpróbált ráverni egyet az autóra ásóval, de nem sikerült neki.


2013. okt. 9. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, max ha raver 1et akkor rendort hivsz. En ledudaltam volna a fejet ha kiall elem az 100.
2013. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy 1m szélességű utcában közlekedhettél....
2013. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni? Elnézést kérsz, lassan elgurulsz előtte, majd vérmérséklettől függően a.) jókora gázzal nekilódulsz és meglóbálod a középső ujjad, b.) szép nyugiban elhajtasz.


Emberkedni felesleges, egy ilyen szitu nem ér meg annyit, le kell szarni.

2013. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha 1 méter széles utcában megyek 50-el?! Ha megfelelőek az útviszonyok, nem gödrös az út, nincs sebesség korlátozás tábla, akkor nyugodt szívvel mehetek 50-el, senki nem szólhat érte.
2013. okt. 10. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
De van egy szabály a kreszben, hogy az út és látási viszonyoknak megfelelően vezess. NEm véletlenül van megerősítésként a legtöbb ilyen kis utcában sebességkorlátozás.
2013. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A járdán én is el tudok menni 100-zal a motorommal, csak ne sírj ha elütlek amikor kilépsz.
2013. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Napkiraly ***** válasza:
kikerülöd, kimutatsz a lehúzott ablakon és ráordítasz hogy "menjé ganézni paraszt"
2013. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
61%-os! Az út szélessége nem befolyásol semmit, tábla meg nincs, járda meg van külön, amin max. segéd-motorkerékpárral lehet közlekedni 20 km/h sebességgel. Tehát akkor mi a problem?!
2013. okt. 11. 12:31
 9/12 Beviz Elek ***** válasza:

Az hogy rogadtul nem mindegy, milyen kõrnyéken mész.


Nem föúton de széles utcában vagy szük utcában ahol gyerekek játszanak az úton.


Emellett ha nem gödrös de nem is aszfalt, te meg ész nélkül végigporolsz, hiába vagy szabályos, addig verem a kocsidat a csákánnyal, amíg kitörik a nyele.


Persze nem tudom, hogy te pontosan milyen utcában mentél ezért nem ítélkezhetek, de valószínüleg te vagy a hibás mert gondolom nem az elsö alkalom volt.


Vagy a papi egész nap kint áll és mindenkit megfenyeget aki szerinte gyorsan megy

2013. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én biztos kiszálltam volna és a fegyveremmel megfenyegettem volna
2013. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!