Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen kötekedő emberekkel? Lakott területen belül, nem főúton közlekedtem a megengedett legnagyobb sebességgel (50 km/h), közben ki állt elém egy ember ásóval a kezében.

Figyelt kérdés

... és fenyegetőzni kezdett, hogy menjek lassabban vagy összetöri az autót.

Mondtam neki, hogy milyen jogon önbíráskodik ő, hogy ki milyen sebességgel megy? Erre azt felelte, hogy nekem nem olyan sürgős, menjek lassabban, hova sietek?! Kérdem én, honnan tudja egy idegen, hogy nekem mennyire sürgős? Arról nem is beszélve, hogy max. 5 km/h-val léptem túl a megengedett 50-et, megfelelő útviszonyokkal között. Aztán épp hogy elindultam, megpróbált ráverni egyet az autóra ásóval, de nem sikerült neki.


2013. okt. 9. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

A gyerekek ne az úton játszanak! Semmi keresni valójuk az úton, főleg szülői felügyelet nélkül!

Azért vannak a játszóterek meg a parkok. Ha meg a paraszt lusta odáig elvinni a gyerekért, akkor tanítsa meg, hogy az utca nem játszótér, vagy tegyen rá nyakörvet és kösse a kapufélfához!

2013. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, és az 1 m széles utcában lakom, éppen indulnék a gyerekkel a játszótérre, de csak a kapun lépünk ki, és már el is vasdalt egy 50-nel közlekedő autó...


Szerintem nem véletlenül volt mérges. De legközelebb kerüld ki, és menj tovább. Ha tényleg olyan szűk az utca, hogy egy embert sem lehet kikerülni, akkor én is fel lennék háborodva, mert balesetveszélyes.

2013. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!