Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki szállíttatott már haza...

Valaki szállíttatott már haza traktort? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy traktor vásárlásán, 3,5T a súlya és 50km-ről kéne hazahozni, azt szeretnék kérdezni hogy ennek kb. mennyi az ára?

2013. okt. 11. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
50 km mért nem lehet hazahajtani?
2013. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyű olyan trailert találni, amelyik ekkora súlyt elvisz normális áron, én simán belevágnék az útba a traktorral, rászánnék pár órát.
2013. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek érvényes papírjai, egyébként én is belevágnék..
2013. okt. 11. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a trakit bármelyik 7,5t-nál nagyobb teherauto simán elviszi. Vagy automentő szintén . Teherautoval ugy lehet hogy gyakorlatilag minden városban van un. rampa, mondjuk az allomásokon. Rá kell tolatni , ez meg lazán felballag rá. Én sokszor vittem igy targoncát , aminek csak az ellensulya 4t.
2013. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem és neked mennyibe került? Vagy ezt egyáltalán km óra díjba számolják?
2013. okt. 11. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szabad áras , városonként nagy eltérések lehetnek. Valószinüsitem tgk-olcsóbb lehet ,mert 3,5t tréler nem minden sarkon van.
2013. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs valami ismerősöd, akinek van teherautója? ha kelet magyarországi vagy (sz-sz-b megye keleti része) akkor tudok segíteni, van egy Iveco EuroCargo teherautóm, vittem már rajta traktort.
2013. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!