Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A traffipax tud felvételt...

A traffipax tud felvételt készíteni a rendszámról, ha a távolsági fényszóró (reflektor) be van kapcsolva?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem egy olcsó jószágról van szó, hogy ilyen aprósággal ne tudjon megküzdeni.
2013. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Habár a legutóbbi beszerzés során vett új trafipaxokkal nem vagyok tökéletesen képben, a FAMA Lasert elég jól ismertem (sajnos): nappal nem zavarta semmi, se ködlámpa, se reflektor - éjszaka meg nem látott a két fényponton kívül semmit, ezért ha megmérték a két fénypontot utána megállítottak, felírták az adatokat és az alapján jelentettek fel.


De ha feltételezzük, hogy ami újabb csak jobb lehet, akkor kijön hogy valószínűleg nem zavarja.

2013. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen tud :) A készülék saját fejlesztésű beépített infravörös optikájának segítségével tényleg éjjel/nappal használható, éjjel is max. 100 méterről leolvasható a járművek rendszáma a fényszórók vakítása ellenére is.


Kép: [link]

2013. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben tudom elképzelni hogy nem látja, ha pont a fényképezés pillanatában kapcsolod fel a fényszórót. De erre nagyon kevés esély van, mondhatni 0. :D
2013. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!