Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A taxisok miért engednek be...

A taxisok miért engednek be részegeket az autójukba?

Figyelt kérdés
Nem félnek, hogy összehányják belül?
2013. nov. 9. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Telitalálat. No meg aki részegen ül be nem biztos hogy leellenőrzi van-e viteldíjra elég pénz nála, a taxisok nagy többségének meg nem kell a telefon meg a karóra...
2013. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ó, rosszul értelmeztem a kérdést, mert már nem látok...


Felénk fenntartással engedik be őket, aki nem tudja hol van azért próbálják felmérni mennyire esélyes hogy be fogja mocskolni a kocsit.

Egyébként pedig biztosan van a díjtájékoztató táblán egy pont, hogy aki összehányja a gépet annak mennyiről állít ki számlát a taxisofőr...

2013. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ismerős összehányta a taxit,mondta neki a taxis,oké akkor plusz kétezer a takarítás. Addig nem engedte ki a kocsiból. Amúgy meg az aznap esti munkájának vége akkor:(
2013. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer részegen összefostam magam a hátsó ülésen. Bevitt a rendőrségre.
2013. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

:)


És mit mondott, miért vitt be? Mert telefostad a gatyádat?

2013. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem emlékszek sokra. Garázdaságért 30 ezerre büntettek meg.
2013. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na ezt nem értem én se. 2000 Ft és

-sose lesz olyan, mint volt

-sokkal többet bukik, mint ha józant szállítana, de abból többet

2013. nov. 9. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán azért mert ebből baromi sok bevételük van. Pl. nálunk Nyíregyházán 10:40-kor elmegy este az utolsó busz, utána mindenki taxival megy haza, vagy reggeli első busszal. Az baromi sok ember.
2013. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert az egész éjszakai műszak a részegek szállításáról szól?


Viszonylag kevés jól szituált üzletember hív taxit hajnali 3:40-kor, hogy szállítsák haza...


Ellenben a kicsit is pénzesebb fiatalok a bulik után sorra adják a remek fuvarokat. Kicsit be is vannak rúgva az tiszta jó, mert akkor a Népligetből az Etel térre lehet őket hazavinni az Erzsébet hídon át jó pénzért, úgysem tűnik fel nekik...


Max aki atom részegnek tűnik azt nem vállalja. De azért lássuk be, 100-ból jó, ha 1 csávó hányna be a kocsiba, azoknak a fele is ki tud hányni az ablakon vagy szól és megáll a taxis és kiugrik rókázni.

2013. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igy van, főleg péntek és szombat éjszaka minden taxisnak van melója, mert az ilyen fiatalok mennek hazafelé vagy mennek egy másik bulira, és azért nem minden részeg hányja magát össze az autóban.
2013. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!