Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A taxisok miért engednek be...

A taxisok miért engednek be részegeket az autójukba?

Figyelt kérdés
Nem félnek, hogy összehányják belül?
2013. nov. 9. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csupán azért, mert péntek-szombat éjjel a részegek hazaszállítása szerintem többet hoz a konyhára, mint hétfőtől-csütörtökig a hét többi része.
2013. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30-50 ezret kérnek, ha összehányja vki a taxit, ugyanis speckó tisztitás kell ilyenkor. Méghogy 2 ezer ?? A 30-50 ropi úgy jön ki, hogy aznap meg másnap már nem dolgozhat, mert 1 nap a takaritás, igy a tisztitás költésge, plusz 2 nap bér. Szóval a 2 ropi nagyon karcsú, ott valami nem stimmel. Ja, ezt nekem egy taxis mondta, lehet csak át akart rázni, de azért én inkább 30-ra tippelnék, mintsem 2-re
2015. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kell oda semmi speciális tisztítás, sima ipari kártpittisztító tökéletesen kiszedi a hányást.


A baj az, hogy az aznapi melónak valóban lőttek, mert nem 2 perces művelet.

2015. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!