Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Úgy hallotam felemelik a...

Úgy hallotam felemelik a korhatárt B kategóriás jogosítványbol igaz ez?

Figyelt kérdés
Arra viszont nem vagyok kíváncsi hogy nagyon helyes ne is kapjanak a 17 évesek jogosítványt mert nem azt kérdeztem miért emelnétek fel!!
2009. nov. 17. 21:48
1 2
 11/13 bumbi02 ***** válasza:
tudom hogy nem minden 17 éves menőzik meg gyorsulgat... de ezt meg nem lehet kiszürni meik igen meik nem.. elsö pár évben mindenki óvatos mer friss jogsi utána meg elszalad vele a ló... szerintem 17 évesen még nincs benőve az ember fejelágya...
2009. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

17 éves lány vagyok október óta van jogosítványom, arra neveltek (szüleim, oktató egyaránt) h óvatos legyek. És így is teszek. De kerültem már párszor olyan helyzetbe h nekem kellett ráfékeznem erőteljesen mert nem adták meg nekem az elsőbbséget vagy hasonló, és nem fiatalok voltak. Egyik sem.

Nekem "anyuci és apuci" fizette, de tudom mennyit ér, és nem élek vissza vele, nagyon óvatos vagyok és jól is vezetek. Továbbra is volánnal és bkv-val járok be az iskolába minden nap.

2010. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
19:18! Nem te vagy a 23:13-as, az én vagyok... Én írtam hogy mindig lesznek 17 évesek akik vezetni akarnak
2010. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!